05.09.2015, Liga mladších žáků "C" - 2. kolo

Hostaša (18. Mann) - Kotlán, Svoboda, Brokeš, Berka, Kolečkář, Adámek, Láryš, Raušer, Němec, Ryšánek, Musil, Radkovský, Juránek
0

Tesař (30. - 40. a 48. - 60. Sigmund) – Vovsík, Číhal, Matějíček, Hrbek, Augusta - Machovský, Báťa, Kříž - Fábry, Novák, Kudrna
12
Branky a nahrávky: 12. Kudrna (Fábry), 14. Báťa (Kříž), 18. Machovský (Báťa), 18. Novák (Kudrna), 26. Báťa (Kříž), 42. Kudrna (Machovský), 46. Novák, 48. Novák (Kříž), 51. Novák (Hrbek, Machovský), 51. Kudrna, 52. Machovský (Fábry), 53. Novák (Fábry). Rozhodčí: Kříž, Strýček. Vyloučení: 4:3, navíc Brokeš (WAR) 5 min. + do konce utkání za ZHK - Číhal 5 min. + do konce utkání za LOK a Báťa (oba JIH) 5 min. + do konce utkání za KOL. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 53. Průběh utkání: 0:12.

Nejlepší hráči Dukly Jihlava: Celý tým od gólmana až po posledního hráče na ledě.

Martin Pykal (HC Dukla Jihlava): Zápas bych hodnotil jako jeden z nejpovedenějších, kdy kluci podali výborný výkon, ve kterém se objevovalo jen málo chyb. Utkání bylo ovlivněné trošku spornými vyloučeními na obou stranách, když jsme od druhé třetiny hráli dokonce v devíti lidech a dohrávali utkání v tomto počtu. Paradoxně nám to pomohlo, co se týče týmového výkonu. Třetí třetinu jsme vyhráli celkem jednoznačně 7:0, celé utkání potom 12:0, a to naprosto zaslouženě.