4:7
(1:3, 1:4, 2:0)

Mladší žáci urvali vítězství na ledě druhého Zlína

14.11.2015 / Tomáš Lysý

Těžký celek čekal jihlavské mladší žáky, kteří se utkali na ledě druhého Zlína. Jenže Jihlava začala úvodní dějství nebojácně a po dvou gólech Šimona Báti a Lukáše Číhala vedla o tři branky. Domácí sice na konci třetiny snížili, ale Šimon Báťa zkompletoval hattrick a další gól přidal Martin Hrbek. Navíc na druhý zlínský gól odpověděli Alex Augusta a Vojtěch Port. Dukla tak vedla po dvou třetinách 7:2 a soupeři ve třetí třetině už pouze dovolila dvěma góly snížit.
14.11.2015, Liga mladších žáků "C" - 13. kolo

Berani Zlín

Fiala (31. Poslt) - Burian, Bodlák, Střítežský, Nasco, Mojžíš, Vácha - Ramert, Čechmánek, Sýkora, Horský, Valda, Peprna, Matúšů, Jiříček, Tomek
4

Tesař (31. Sigmund) - Vovsík, Číhal, Hrbek, Augusta, Port - Peš, Báťa, Jungwirth, Kříž, Novák, Kudrna, Machovský, Matějíček, Bakus
7
Branky a nahrávky: 19. Matúšů (Horský), 33. Čechmánek (Mojžíš), 43. Ramert, 47. Matúšů (Horský) - 9. Báťa (Peš), 15. Peš (Číhal), 18. Báťa (Jungwirth), 25. Báťa (Číhal), 25. Hrbek (Machovský), 34. Augusta (Bakus), 36. Port (Báťa). Rozhodčí: Buchtík - Goňa. Vyloučení: 8:4. Využití: 0:3. V oslabení: 1:0. Diváci: 81. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:5, 2:5, 2:7, 4:7.

Nejlepší hráč: Celé mužstvo

Martin Pykal (HC Dukla Jihlava): Dnes jsme odehráli velmi dobré utkání s těžkým soupeřem. Hrálo se v poměrně vysokém tempu a divákům se zápas musel líbit. Těžko dnes vyzdvihovat jedince, každým svým dílem přispěl v vítězství a zaslouženě dnes odjíždíme spokojení.