3:7
(1:2, 0:3, 2:2)

Mladší žáci v souboji o první místo zvítězili na ledě Komety Brno

14.12.2015 / Tomáš Lysý

Souboj o první místo tabulky, to byl duel mezi Kometou Brno a Duklou Jihlava. Hosté začali dobře a již v první minutě je poslal do vedení Hynek Peš, který po vyrovnání domácích vrátil Dukle v osmnácté minutě vedení. Ve druhé části si hosté vypracovali rozhodující náskok. Nejprve se prosadil Jonáš Jungwirth a dva góly přidal Šimon Báťa. Kometa sice ve třetí části během třinácti sekund vstřelila dvě branky, ale Jihlava již výhru nepustila a po trefách Lukáše Číhala a zkompletovaném hattricku Hynka Peše zvítězila 7:3. Díky této výhře tak Dukla vystřídala na čele tabulky právě Kometu Brno.
14.12.2015, Liga mladších žáků "C" - 19. kolo

Schnattinger - Holec, Máša, Cienciala, Zavřel, Roznos - Daneček, Mareček, Nesvadba, Kutý, Oliva, Šalé, Linka, Šrom, Nízner, Kratochvíl, Nečas
3

Sigmund (31. Tesař) - Číhal, Port, Hrbek, Augusta - Kríž, Báťa, Jungwirth, Peš, Kudrna, Machovský, Matějíček, Novák, Bakus
7
Branky a nahrávky: 11. Šalé, 54. Šalé, 54. Daneček (Šalé) - 1. Peš (Kudrna), 18. Peš (Kudrna), 23. Jungwirth (Matějíček), 27. Báťa (Jungwirth), 39. Báťa (Jungwirth, Číhal), 56. Číhal (Bakus), 58. Peš (Machovský). Rozhodčí: Kolečkář - Brzobohatý, Jochman. Vyloučení: 4:9. Využití: 0:1. V oslabení: 1:1. Diváci: 47. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:5, 3:5, 3:7.

Nejlepší hráči: Celý tým

Martin Pykal (HC Dukla Jihlava): Odehráli jsme dnes na půdě Komety velice dobré utkání a i přes to, že jsme hráli poměrně často v oslabení, kluci nechali na ledě kus srdíčka a zaslouženě si odvážíme 2 body za vítězství.