1:11
(0:6, 1:1, 0:4)

Mladší žáci rozstříleli Olomouc a stále jim patří první místo

03.01.2016 / Tomáš Lysý

Další dílek k celkovému prvenství v tabulce mají za sebou mladší žáci Dukly. Ti rozhodli zápas již v první třetině, kdy se prosadili hned šestkrát. Dvakrát se prosadil Hynek Peš s Martinem Hrbkem, po gólu přidali Šimon Báťa a Václav Kudrna. Olomouc byla Jihlavě vyrovnaným týmem jen ve druhé třetině, která skončila 1:1. Ve třetí části nejprve přidal druhý gól Šimon Báťa, poté na svojí trefu z druhé třetiny navázal Max Machovský a na konečných 11:1 upravili skóre Andrej Fábry a Jonáš Jungwirth. Také šesťáci porazili Hanáky potřetí v sezoně, jejich skóre proti Olomouci je 36:6.
03.01.2016, Liga mladších žáků "C" - 22. kolo

HC Olomouc

Navrátil - Moša, Polcr, Galvas, Drábek, Sedláček, Vrána - Ševčík, Kočiřik, Szabó, Berka, Tlach, Navrátil, Přibík, Hanák
1

Sigmund (31. Tesař) - Vovsík, Augusta, Hrbek, Port - Bačkovský, Báťa, Jungwirth, Peš, Kudrna, Fábry, Kret, Machovský
11
Branky a nahrávky: 35. Hanák - 2. Peš (Port), 3. Báťa (Machovský), 4. Peš (Vovsík), 14. Kudrna (Fábry), 15. Hrbek (Báťa), 16. Hrbek (Peš), 28. Machovský (Báťa), 41. Báťa (Jungwirth), 53. Machovský (Fábry, Hrbek), 54. Fábry, 57. Jungwirth (Hrbek). Rozhodčí: Nekvapil - Štreitová. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:2. Diváci: 45. Průběh utkání: 0:7, 1:7, 1:11.

Nejlepší hráči: Celé mužstvo

Martin Pykal (HC Dukla Jihlava): Podali jsme výborný výkon a zasloužené zvítězili.