05.12.2015, Liga mladších žáků "D" - 12. kolo

5

J. Novák (30. Horák) – Růžička, Kret, Jeletz, Doskočil, Hrubý - Křížek, Němec, Chlubna – Lagron, Habermann, Procházka – D. Buzek, Kain
1
Branka a nahrávka Jihlavy: 55. Chlubna. Nejlepší hráči Jihlavy: Celý tým.

„Kluci k zápasu parádně přistoupili a jednalo se o utkání v kvalitním tempu. Šance byly k vidění na obou stranách, nicméně si myslím, že jsme byli po dvě třetiny nebezpečnější a hra se více odehrávala v obranném pásmu soupeře. Kvalitně jsme i bránili, ovšem těsně před druhou sirénou a začátkem třetí části jsme předvedli vždy v jeden okamžik směsku chyb několika hráčů. Soupeřovi útočníci, respektive jeden starší hráč, toho dokázal třikrát využít. Následně jsme vrhli všechny síly do útoku a vykřesali jiskřičku naděje snížením na 3:1, bohužel jsme začali zapomínat na zadní vrátka. To nám bylo osudným a v závěrečných třech minutách jsme dvakrát inkasovali. Přesto lze dnešní výkon hodnotit pozitivně," řekl po utkání trenér Tomáš Dzurik.