2:3
(0:2, 0:1, 2:0)

Béčko mladšího dorostu podlehlo rozdílem jedné branky Kolínu

10.08.2016 / Tomáš Lysý

Úvodní třetina zápasu vyšla lépe mladšímu dorostu Kolína, který se již po devětadvaceti vteřinách dostal do vedení a svůj náskok zvýšil ve čtrnácté minutě při přesilové hře. Jediný gól druhého dějství padl také při početní výhodě a znovu se prosadili hosté. B-tým mladších dorostenců Jihlavy se ve třetí třetině zvedl a během posledních deseti minut snížil Patrik Pokorný s Vítem Hrochem na jednobrankový deficit, ale vyrovnat se již domácím nepodařilo.
10.08.2016 12:45, Přípravné zápasy mladšího dorostu B - 0. kolo

HC Dukla Jihlava B

Chaloupek (40. Hrubý) - Přibil, Nosek, Dúška, Jančí, Poledna, Buzek - Havel, Augusta, Machovský - Hroch, Kochrda, Kohout - Schwarz, Rampír, P. Pokorný - Mikeš
2

SC Marimex Kolín

Kvasil (29. Burda) - Junek, D. Pokorný, Vácha, Zugar, Šupík, Kopecký, Lukeš, Mikeška - Nado, Havránek, Vrabec - Míšek, Kříž, Hübschman - Pilný, Vyvlal, Klazar - Stružinský, Vankovský, Barták
3
Branky a nahrávky: 54. P. Pokorný, 57. Hroch (Kohout) - 1. Vrabec (Nado), 14. Havránek (D. Pokorný), 28. Vyvlal (Šupík). Rozhodčí: Křížek - Paur. Vyloučení: 7:6. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 25. Průběh utkání: 0:3, 2:3.

Karel Nekvasil (HC Dukla Jihlava): Nechali jsme si soupeře utéct o tři góly. V naší hře se objevili absolutně nesmyslné fauly, znovu jsme hráli oslabení ve třech, znovu jsme dostali v oslabení góly. Vůbec nám nefungoval předbrankový prostor, kde jsme dostali dvě branky z dorážek. Ve třetí části kluci dokázali snížit a vyhráli jí 2:0, ale takhle musí hrát celý zápas a nikoliv jen deset minut ve třetí třetině.