16:3
(5:1, 2:1, 9:1)

Šesťáci nasázeli Třebíči šestnáct gólů a suverénně vedou tabulku

02.10.2016

V parádním tažení pokračuje šestá třída Dukly. Mladší žáci C totiž vyhráli i pátý zápas v nové sezoně, když porazili Třebíč vysoko 16:3. Horácká Slavia se v každé třetině prosadila jednou, jenže to nebylo nic proti jihlavském brankostroji. V úvodním dějství vstřelila Dukla pět branek, v prostřední části dvě a když se v první minutě třetí části prosadily oba týmy a stav byl 8:3, začala domácí kanonáda. Jihlava svému soupeři nasázela dalších osm branek! V zápase se čtyřikrát prosadil Andrej Fábry, hattricky přidali Hynek Peš a Patrik Bakus. Dvakrát se prosadili obránce Martin Matějíček a Václav Kudrna a po gólu si připsali Tomáš Vandas a Patrik Štos.
02.10.2016, Liga mladších žáků "C" - 5. kolo

Tesař - Jeletz, Port, Matějíček, Doskočil, Löffler - Peš, Kudrna, Fábry - Vandas, Bakus, Novák - Jungwirth, Štos, Křížek
16

SK Horácká Slavia Třebíč

Trvaj - Bláha, Mojdl, E. Zamazal, Dvořák, L. Svoboda - Šoltés, F. Svoboda, Březka, Čermák, D. Zamazal, Hájek, Vehnoda, Hanák, Budín
3
Branky a nahrávky: 9. Matějíček (Vandas), 10. Peš (Kudrna), 11. Bakus (Novák), 14. Vandas (Port), 18. Štos (Křížek), 24. Fábry (Jeletz), 31. Matějíček, 41. Fábry (Peš), 42. Fábry (Kudrna), 44. Kudrna (Löffler), 44. Bakus (Vandas, Matějíček), 49. Fábry (Peš), 51. Bakus (Novák), 52. Kudrna (Peš), 54. Peš (Kudrna), 60. Peš (Port) – 15. Hájek (Zamazal), 29. Šoltés (Březka), 41. Svoboda (Čermák). Rozhodčí: Mareček - G. Havelka. Vyloučení: 3:2. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 45. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 6:1, 6:2, 8:2, 8:3, 16:3.