16:0
(3:0, 6:0, 7:0)

Mladší žáci doma rozstříleli Zlín a dále jasně vedou tabulku

05.11.2016

Zápas Ligy mladších žáků mezi Duklou a Zlínem byl od začátku jasnou záležitostí. Již po pětatřiceti vteřinách se trefil Hynek Peš, na kterého navázal dvěma góly Andrej Fábry. Ve druhé třetině přidala Jihlava dalších šest branek, vedení domácích zvyšoval dvakrát Hynek Peš, který tak dal hattrick, a dále Václav Kudrna, Vojtěch Port, Martin Matějíček a Tomáš Vandas. Třetí třetina přinesla dalších sedm branek Dukly. Hattrick po dvou trefách zkompletoval obránce Vojtěch Port, dvakrát se do listiny střelců zapsal i Jindřich Habermann, znovu se trefil Andrej Fábry s Hynkem Pešem a gól stihl i Martin Matějíček - 16:0!
05.11.2016, Liga mladších žáků "C" - 11. kolo

Tesař - Port, Löffler, Matějíček, Doskočil - Peš, Kudrna, Fábry - Novák, Bakus, Vandas - Habermann, Štos
16

Berani Zlín

Malota - Málek, Špaňhel, Čapka, Stiksa, Morbicer, Žižka, Páže, Heš, Jecho, Holba, Hamrla, Leška, Babulík, Najman, Sukup, Janovský, Marton, Gerych, Čech
0
Branky a nahrávky: 1. Peš (Kudrna), 9. Fábry (Novák, Kudrna), 12. Fábry (Kudrna), 24. Kudrna (Peš), 29. Peš (Fábry), 32. Port (Bakus), 34. Matějíček (Habermann), 37. Peš (Matějíček), 39. Vandas (Habermann), 43. Fábry (Habermann), 44. Port, 45. Habermann, 48. Port (Fábry), 50. Matějíček, 51. Habermann (Štos), 60. Peš. Rozhodčí: G. Havelka - Čurilla. Vyloučení: 1:4. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Průběh utkání: 16:0.