2:6
(2:0, 0:2, 0:4)

Mladší žáci ve Zlíně prohrávali, ukázali ale sílu a zápas dovedli k výhře

17.12.2016 / Tomáš Lysý

Na ledě druhého Zlína nečekala mladší žáky rozhodně snadná práce. Domácí se totiž v sedmé minutě ujali vedení, které v první třetině jedním gólem ještě navýšili. Dukle se ale ve druhé části hry podařilo vyrovnat, prosadil se Patrik Štos a Andrej Fábry, který ve 46. minutě vstřelil vítězný gól svého týmu. Vedení Jihlavy vzápětí pojistil ještě Matěj Doskočil, Hynek Peš a Vojtěch Port, takže jihlavští šesťáci vyhráli i sedmnáctý zápas v letošním ligovém ročníku.
17.12.2016, Liga mladších žáků "C" - 18. kolo

Berani Zlín

Malota - Špaňhel, Čapka, Stiksa, Morbicer, Žižka, Paže, Hamrla - Heš, Jecho, Holba, Leška, Babulík, Najman, Sukup, Janovský, Marton, Gerych, Čech
2

Sigmund (31. Černý) - Matějíček, Doskočil, Port, Jeletz - Peš, Kudrna, Fabry - Vandas, Bakus, Novák - Kolda, Štos
6
Branky a nahrávky: 7. Jecho (Heš, Hamrla), 13. Holba - 29. Štos (Doskočil), 32. Fábry (Port), 46. Fábry (Doskočil), 48. Doskočil (Kolda), 54. Peš (Kudrna, Vandas), 56. Port (Fábry). Rozhodčí: Buchtík, Charous. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 54. Střely na branku: 29:39. Průběh utkání: 2:0, 2:6.