4:3sn
(0:0, 2:1, 1:2 - 0:0)

Jihlavští junioři dotáhli přetahovanou s Pardubicemi až do neúspěšných nájezdů

22.8.2017 / Tomáš Lysý

Po porážce 1:4 od Pardubic zajížděli jihlavští junioři právě na led Dynama. V první třetině branka nepadla a stav se tak měnil až ve druhé části hry, kdy se prosadil Lukáš Jindra. Ovšem domácí hokejisté ještě před druhým odchodem do kabiny stačili otočit stav a ve třetí třetině přidat třetí branku. Svěřenci kouče Karla Nekvasila se ale nevzdali a dokázali srovnat, když se prosadil Slavomír Kadleček a Patrik Hrabaň. Zápas nakonec dospěl až do nájezdů, ve kterých byli úspěšnější Pardubičtí - 4:3 po sn.
22.8.2017 18:00, Přípravné zápasy juniorů - 0. kolo

HC Dynamo Pardubice

Brož - Srnský, Vála, Pražák, Hrabaň, Mareš, Havelka - Mejzlík, Adam, Jindra - Peschout, Kadleček, M. Strnad - Norris, Slabý, Waller - Hrbatý
Branky a nahrávky Dukly: Jindra (Mejzlík, Srnský), Kadleček (M. Strnad, Pražák), Hrabaň. Střely na branku: 30:28. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:3, 4:3.

Karel Nekvasil (HC Dukla Jihlava): V první třetině jsme dokázali využít přesilovku a potom naše hra trošku opadla. Pardubice nám odskočily na rozdíl dvou branek do stavu 1:3. Velký klad jsme viděli v tom, že tým tohle nepoložilo a v posledních deseti minutách třetí třetiny jsme dokázali vyrovnat. Za to jsme kluky pochválili a ukázal se jejich charakter, protože to dokázali takhle zvládnout. Poprvé jsme si vyzkoušeli prodloužení tři na tři, které jsme ale odehráli jako darebáci. Pardubice nám snad pětkrát za pět minut ujely do přečíslení dva na jednoho nebo tři na jednoho. V nájezdech dal soupeř jeden gól, my žádný.