3:4
(3:1, 0:3, 0:0)

Deváťáci nadějně rozehraný zápas k vítězství nedovedli

25.11.2023 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 25. listopadu přivítala devátá třída Jihlavy celek z Vítkovic. Domácí se dostali do vedení, ale hosté ve vlastním oslabení srovnali krok. Jihlavští mladíci šli znovu do vedení po brance Josefa Matouška. Na konci úvodní třetiny vedli domácí 3:1. Druhá část ale patřila hostím, jenž vstřelili tři branky. Jelikož poslední dvacetiminutovka žádný gól nepřinesla, podlehla Dukla svému soupeři těsně 3:4.
25.11.2023 18:45, Extraliga 9. tříd - 19. kolo

Novotný — Tomica, Pospíšil, Trupl, Hájek, Pokorný — Amcha, Lexa, Javorský, Hrůza, Hobza, Anděl, Novák, Klíma, Matoušek
3

HC Vítkovice Ridera

Ořechovský — Noworyta, Rattman, Kozák, Muczka, Chuda, Machač, Burjetka — Janošek, Kusak, Mareš, Hrabina, Juroš, Kučerňák, Douda, Vik, Dudek
4
Branky a nahrávky: 5. Hájek (Anděl), 10. Matoušek (Amcha, Lexa), 18. Hrůza (Novák) – 7. Mareš, 25. Mareš (Janošek), 30. Mareš (Kučerňák, Kozák), 34. Kučerňák (Kozák). Rozhodčí: Ondřej — Kubíček, Hron. Vyloučení: 7:8. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 35. Střely na branku: 24:34. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:4.

Adam Vylíčil (Dukla Jihlava): Měli jsme dobrý vstup do zápasu a brzy jsme vedli. Bohužel druhá třetina nám nevyšla, prohráli jsme jí 0:3. Udělali jsme bohužel chyby, které soupeř proměnil. Ve třetí části se nám nepodařilo výsledek srovnat, i přesto, že šance jsme si vytvořili.