3:4
(0:1, 3:2, 0:1)

O vítězi zápasu starších žáků A rozhodla poslední minuta

25.02.2024

V neděli 25. února přivítali starší žáci A celek z Českých Budějovic. Po první třetině vedli hosté těsně 1:0. Po druhé části byl stav nerozhodný 3:3. Rozhodující branka padla v poslední minutě, kdy se dokázali prosadit hosté. Dukla podlehla svému soupeři těsně 3:4. Dva body si v zápase připsal Marek Novák, který jednu branku vstřelil a na stejný počet přihrál.
25.02.2024 13:15, Liga starších žáků A - 13. kolo

Novotný (31. Zvěřina) – Duben, Heřmánek, Havel, E. Matějka, Kubišta, Šimek – Matoušek, P. Fink, Ždimera, Novák, Ludvík, S. Fink, Krukouski, Anděl, Hlavínek
3

Banes Motor České Budějovice

Líbal – Przeczek, Petrák, R. Matějka, Klimeš, Císař, Šrámková – Lukeš, Eiselt, Loschner, M. Fleischman, Hruška, Palán, T. Fleischman, Albrecht
4
Branky a nahrávky: 24. Matoušek (Novák, Anděl), 24. S. Fink (P. Fink), 40. Novák (Anděl, Matoušek) – 10. Loschner (Klimeš), 33. Hruška (Eiselt, Przeczek), 34. M. Fleischman (Klimeš), 60. Albrecht (Przeczek, Šrámková). Rozhodčí: Mareček – Jeletz, Kubát. Diváci: 37. Vyloučení: 2:1. Bez využití. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3, 3:3, 3:4.