Starší dorostenci porazili Slavii a ve vyrovnané tabulce poskočili z dvanáctého místa na deváté

08.03.2018 / Tomáš Lysý

V první třetině přímého souboje o devátou příčku byla o něco více aktivnější Slavia, která se dostala ve dvanácté minutě do vedení. Domácí však rychle srovnali Vítězslavem Brožem a do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Druhá třetina byla zpočátku vyrovnaná, ale od její poloviny začala Dukla tahat za delší provaz. Projevilo se to třemi góly, nejprve zakončil rychlý protiútok Jakub Krajíček a poté hostujícího gólmana dvakrát překvapil Matouš Menšík. Ve třetím dějství si domácí celek pojistil vedení zásluhou druhé přesné trefy Jakuba Krajíčka a čtyři minuty před koncem upravil Adam Najman výsledek na konečných 6:1. Jihlava se tak posunula na deváté místo a stále může bojovat o osmou pozici, která zaručuje začátek play-off na vlastním ledě.