Starší dorost v kombinované sestavě podlehl Kladnu, v osmifinále změří síly s Karlovými Vary

10.03.2018 / Tomáš Lysý

Starší dorostenci Dukly nastoupili proti Kladnu bez pěti hráčů, kteří pomohli juniorům k vítězství 4:3 nad Třincem. Na začátku zápasu byli domácí aktivnější, ale branku nevstřelili a naopak Rytíři během 13. až 16. minuty skórovali hned třikrát. Na začátku druhé třetiny si Kladenští prosadili počtvrté, za Jihlavu korigoval v polovině utkání Tomáš Chlubna. Ve třetí třetině oba týmy nevyužily dlouhou dvojnásobnou přesilovku, prvně domácí a pak hosté. Mezitím padl poslední gól zápasu, když Kladno upravilo stav na konečných 1:5. Jihlava tak končí v A-nadstavbě na desátém místě a o čtvrtfinále si zahraje na tři vítězné zápasy proti Karlovým Varům. Na ledě Energie se začíná 17. a 18. března.