Mladší žáci A přivezli ze dvou turnajů dvě zlaté medaile!

13.09.2023 / Jaroslav Wollmann

O víkendu 9. - 10. 9. se hráči ročníku 2012 a mladší zúčastnili dvou kvalitních turnajů, během kterých nenašli přemožitele a oba dva dny tak mohli svěřenci Tomáše Dzurika slavit prvenství. Ve Světlé nad Sázavou za sebou nechali týmy Havlíčkova Brodu, Světlé n/S, Střelců z Jindřichova Hradce a Třemošné. V Táboře brali stříbro domácí před Kometou Brno a Plzní.

Turnaj o pohár Josefa Vašíčka se odehrál ve Světlé nad Sázavou, kde týmy soupeřily systémem každý s každým, kdy při zápase na 2 x 15 minut se každá polovina počítala jako samostatné utkání.

HC Dukla Jihlava - HC Střelci Jindřichův Hradec 7:0 (3:0, 4:0)

Branky Dukly: Heřmánek 2, Rásocha 2, Kalců, Krejčík, Vlček.
Asistence Dukly: Kalců 2, Rásocha 2, Krejčík, Menšík, Pešl, Prchal, Tlustý.

HC Dukla Jihlava - BK Havlíčkův Brod 6:4 (2:2, 4:2)

Branky Dukly: Kalců 2, Krejčík 2, Němec, Vlček.
Asistence Dukly: Rásocha 3, Drdla, Kalců.

HC Dukla Jihlava - HC Světlá nad Sázavou 6:1 (1:1, 5:0)

Branky Dukly: Krejčík 2, Šitavanc 2, Dočkal, Heřmánek.
Asistence Dukly: Drdla, Hendrych, Kalců, Rásocha.

HC Dukla Jihlava - HC Meteor Třemošná 11:0 (5:0, 6:0)

Branky Dukly: Kalců 2, Vlček 2, Dočkal, Drdla, Heřmánek, Krejčík, Menšík, Němec, Pařil.
Asistence Dukly: Šitavanc 2, Bambula, Drdla, Hendrych, Kalců, Krejčík, Menšík, Pařil, Rásocha.
Sestava Dukly: Nejedlý, Hanusek - Tlustý, Pešl, Menšík, Bambula, Pařil, Janáček, Hendrych - Krejčík, Rásocha, Kalců, Šitavanc, Heřmánek, Drdla, Dočkal, Vlček, Prchal, Němec.
Obdržené góly na turnaji: Nejedlý 3, Hanusek 2.

Na turnaji v Táboře byly zápasy hrány systémem na 2 x 20 minut každý s každým. Po výhře nad Táborem a remízou s Plzní porazili v závěrečném utkání mladíci s ježkem na prsou Kometu Brno a dokráčeli si opět pro zlaté medaile.

HC Dukla Jihlava - HC Tábor 7:3

Branky Dukly: Němec 2, Bambula, Heřmánek, Kalců, Krejčík, Vlček.

HC Dukla Jihlava - HC Plzeň 1929 3:3

Branky Dukly: Kalců 3.

HC Dukla Jihlava - HC Kometa Brno 3:1

Branky Dukly: Dočkal, Rásocha, Vlček.

Sestava Dukly: Nejedlý, Vopálenský - Tlustý, Pešl, Menšík, Bambula, Pařil, Janáček, Hendrych - Krejčík, Rásocha, Kalců, Šitavanc, Heřmánek, Drdla, Dočkal, Vlček, Prchal, Němec.
Obdržené góly na turnaji: Nejedlý 3, Vopálenský 4.