6:3
(3:1, 3:2)

Dorost Dukly obsadil na kvalitním turnaji v Pardubicích druhé místo

11.08.2024

Jihlavští dorostenci po dobrých výkonech na pardubickém turnaji prošli až do finále a proti Plzni, kterou v základní skupině porazili 4:3 na nájezdy, šli do vedení díky Matyáši Lédlovi. Jenže ještě do konce první části otočila Plzeň stav na 3:1 a ve 28. minutě vedla již 6:1. Dukla sice v posledních šesti minutách snížila díky Ondřeji Havlenovi a Tomáši Kubínovi na 3:6, více už se ale soupeři nepřiblížila a obsadila druhé místo.
11.08.2024, Přípravné zápasy dorostu - 0. kolo

HC Škoda Plzeň

Osvald (Beran) – Pitter, Hanzlík, Fiala, Strnad, Boskovic, Ferda – Fodor, Tománek, Slováček, Blengino, Vild, Matoušek, Svoboda, Bělík
6

Ždimera (Morava) – Zmrhal, Pokorný, Pešl, Tramba, Duben, Frantl – Spaskin, Lédl, Kouba, Lukáš, Hrobek, Havlena, Kubín, Novák, Pospíšil, Lexa
3
Branky a nahrávky: 4. Tománek (Fodor), 14. Kubín (Pokorný), 15. Svoboda (Mečl), 22. Matoušek (Slováček), 25. Belgano (Matoušek, Slováček), 28. Fodor (Tománek) – 3. Lédl (Kouba, Spaskin), 34. Havlena, 38. Kubín (Lédl). Rozhodčí: Pilný, Kratochvíl – Hájková, Landsmann. Vyloučení: 1:6, navíc Bělík (PLZ) 5 minut a do konce utkání. Využití: 1:0. Průběh utkání: 0:1, 6:1, 6:3.