5:2
(2:1, 1:0, 2:1)

Junioři podlehli v dalším přípravném zápase Kometě

08.08.2024 / Jaroslav Wollmann

Ve čtvrtek 8. srpna cestovali junioři Dukly do Brna, kde na ně čekala Kometa. Po úvodní části vedli domácí těsně 2:1. Ve druhé třetině navýšili Brňané na 3:1. Ve 49. minutě využil přesilovou hru Ilarion Kuprijanov a snížil na rozdíl jednoho gólu. Kometa ale v rozmezí 32 vteřin vstřelila dvě branky a nakonec zvítězila 5:2.
08.08.2024, Přípravné zápasy juniorů - 0. kolo

Ondráček – Bůžek, Ulbricht, Pospíšil, Antony, Spanel, Sakmár, Čaňo – Modl, Sladký, Bošek, Habermann, Chludil, Otava, Červenka, Pavlík, Šulla, Brabenec, Štulo, Halačka
5

Humplík (26. Málek, 41. Humplík) – Slavíček, Jeletz, Pražák, Holas, Vildomec, Podroužek – Kupčo, Adamec, Hospodka, Grabowski, Gross, Kytka, Labanovskyj, Kuprijanov, Burkov, Váňa, Niederhafner, Nosek
2
Branky a nahrávky: 8. Bošek, 16. Halačka, 24. Otava (Chludil, Habermann), 51. Brabenec, 51. Habermann – 7. Grabowski, 49. Kuprijanov. Vyloučení: 6:6. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 5:2.