4:1
(2:0, 2:0, 0:1)

Dorostenci zapsali v přípravě sedmou výhru, doma porazili Hradec Králové

21.08.2024

Dorost Dukly má za sebou další úspěšný přípravný zápas. Na výhru proti Mountfieldu Hradec Králové zadělal v prvních deseti minutách, kdy se trefil Matyáš Lédl a Tomáš Pešl. V polovině utkání přidala Dukla dva slepené góly zásluhou Ondřeje Havleny a znovu Matyáše Lédla, čímž definitivně zpečetila svou výhru, na které už nic nezměnilo ani snížení hostí ve třetí třetině - 4:1.
21.08.2024, Přípravné zápasy dorostu - 0. kolo

Morava - Zmrhal, Malena, Pešl, Tramba, Duben, Kopecký, Pokorný - Spaskin, Lédl, Kouba, Lukáš, Klíma, Bakalovs, Kubín, Novák, Havlena, Rauš
4

Mountfield HK

1
Branky a nahrávky Dukly: 5. Lédl (Spaskin, Zmrhal), 10. Pešl (Tramba), 27. Havlena, 28. Lédl (Kouba). Rozhodčí: Jančí - Augusta, Vokurková. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. Průběh utkání: 4:0, 4:1.