6:5p
(1:1, 4:2, 0:2 - 1:0)

V posledním přípravném zápase podlehli junioři Spartě po prodloužení

23.08.2024 / Jaroslav Wollmann

V pátek 23. srpna cestovali junioři Dukly do Prahy, kde je čekala Sparta. Po první třetině byl stav nerozhodný 1:1. Druhá část gólově patřila domácím, kteří vstřelili čtyři branky, hosté se prosadili dvakrát. Poslední dvacetiminutovka přinesla vyrovnání Jihlavy. O vítězi tak rozhodlo až prodloužení, v něm se prosadila Sparta. Dukla podlehla v posledním přípravném zápase svému soupeři 5:6 po prodloužení. Dva góly vstřelil obránce Lukáš Číhal.
23.08.2024, Přípravné zápasy juniorů - 0. kolo

Vedral - Beran, Cichoň, Malínek, Červenka, Reisnecker, Bartoň, Bjakov - Chlán, Odehnal, Novák, Daníček, McGovern, Baláž, Stepanchuk, Bareš, Pospíšil, Leinweber
6

Málek – Číhal, Jeletz, Černý, Löffler, Vildomec, Pražák, Mrtka – Báťa, Kuprijanov, Burkov - Váňa, Niederhafner, Nosek - Chvátal, Kudrna, Peš - Fiala, Adamec, Kytka
5
Branky a nahrávky: 5. Pospíšil, 21. Bartoň (Novák), 22. Daníček (Červenka, Baláž), 30. Bareš (Reisnecker, Daníček), 38. Bartoň, 62. Bareš - 12. Číhal (Jeletz, Kuprijanov), 24. Peš (Kudrna), 31. Číhal (Nosek), 49. Burkov (Kuprijanov), 56. Peš (Niederhafner). Vyloučení: 9:11, navíc Novák, McGovern (oba SPA) 5 + do konce utkání. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3, 5:5, 6:5.