10:0
(7:0, 1:0, 2:0)

Dorostenci si proti Drážďanům otevřeli střelnici

před 2 dny

Jihlavští dorostenci zvládli první přípravný zápas proti Drážďanům na jedničku. Poslední srpnový pátek totiž rozstříleli německý tým, vedený Janem Čalounem, jednoznačně 10:0. Již po osmi minutách vedli dvěma brankami Hrodka a trefou Lédla 3:0 a ve druhé části první dvacetiminutovky dali čtyři góly během pěti minut zásluhou Kopeckého, Havleny, Klímy a hattricku kompletujícího Lédla. Na konci druhé části se prosadil Kouba a potupnou desítku na adresů Němců dokonali Duben s Frantlem - 10:0.
před 2 dny, Přípravné zápasy dorostu - 0. kolo

Bican – Zmrhal, Malena, Duben, Kopecký, Frantl, Kadlec, Pokorný – Hobza, Lédl, Kouba – Lukáš, Klíma, Hrodek – Kubín, Novák, Havlena – Pospíšil
10

Dresdner Eislöwen

Bartko (13. Görner) – Jenka, Sonnabend, Frisch, Komirist, Fridrich, Antmann, Mischkewitz, Reddo, Mann, Čaloun, Herrmann, Hickmann, Müller, Jacob, Schulz, Bunzel
0
Branky a nahrávky Dukly: 2. Hrodek (TS), 7. Hrodek (Klíma), 8. Lédl (Kouba), 13. Kopecký (Duben), 14. Havlena (Kouba), 16. Klíma (Kopecký), 18. Lédl (Malena), 38. Kouba (Hobza), 45. Duben (Klíma, Kopecký), 56. Frantl (Havlena). Rozhodčí: Jančí - Augusta, J. Mareček. Vyloučení: 6:3. Využití: 2:0. Průběh utkání: 10:0.