6:5
(3:1, 2:1, 1:3)

Deváťáci Dukly slaví druhou výhru. Těsně porazili Slavii

před 3 dny / Jaroslav Wollmann

V sobotu 14. září přivítala devátá třída Dukly celek Slavie Praha. Jihlavští mladíci vedli po úvodní třetině 3:1. Ve druhé části dokázali domácí svůj náskok navýšit, když vedli o tři branky. Poslední dvacetiminutovka patřila hostím, kteří jí vyhráli 3:1. Dukla porazila svého soupeře těsně 6:5. Třemi body (2 + 1) k tomu přispěl Adam Anděl.
14.09.2024 11:30, Extraliga 9. tříd - 2. kolo

Novotný — Heřmánek, Havel, Vondráček, Kubišta, Šimek, Vandas — Synek, Krukouski, Lapeš, Novák, Kafka, Matoušek, Anděl, Matulka, J. Svoboda
6

HC Slavia Praha

V. Svoboda — Lokvenc, Oplt, Stolz, Adamec, Páv, Tábor — Šikl, Kaňka, Kostenko, Flossmann, Isaev, Vostarek, Deyak, Hošek, Keller
5
Branky a nahrávky: 5. Lapeš (Krukouski, Vondráček), 17. Lapeš, 18. Novák (Anděl, Synek), 29. Heřmánek, 40. Anděl (Vondráček), 44. Anděl – 9. Hošek, 30. Flossmann (Deyak), 41. Isaev (Vostarek), 48. Kostenko (Isaev), 58. Hošek (Vostarek). Rozhodčí: Sapík — Sibera, Polodna. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 56. Střely na branku: 32:35. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:2, 5:2, 5:3, 6:3, 6:5.

Adam Vylíčil (Dukla Jihlava): Kluci podali bojovný a týmový výkon. Přijel velmi kvalitní soupeř. Začátek zápasu jsme zase nechytli a soupeř měl převahu. Pomohl nám náš první gól, který nám dodal sebevědomí. Do konce první třetiny jsme odskočili na rozdíl dvou branek. Druhou třetinu měl soupeř převahu, ale podařilo se nám dát dva šťastné góly. Do třetí třetiny jsme šli s vedením 5:2. Soupeř hned v prvním střídání vstřelil branku a snížil. Dokázali jsme hned v dalším střídání vstřelit branku, když Adam Anděl projel celé hřiště. Slavie se nevzdala a vstřelila dvě branky a to jí přidalo energii. Jsme rádi, že jsme zvládli zápas vyhrát a hlavně si ceníme toho, jak to kluci odmakali.