Famózní jízda junorů! Vyhráli posedmé v řadě

25.10.2010 / Zdeněk Drla, Vojtěch Vopat

Jedenadvacet bodů ze sedmi zápasů. Tak to je super jízda! Svěřenci trenéra Petra Svobody v NOEN Extralize juniorů válí. Opava, Ústí nad Labem, Kladno, Havířov, Chomutov, Litvínov a teď Třinec. Sedmička soupeřů, kteří v zápase s jihlavským týmem nebrali ani bod. Po sedmnácti odehraných kolech patří Dukle ve dvaadvacetičlenné tabulce parádní osmé místo.
Je to už tradice. Jihlava otáčí zápasy. V pondělním zápase s Oceláři Třinec prohrávali červenožlutí 0:1. Dokázali skóre srovnat, soupeř ale opět odskočil, Dukla musela znovu dotahovat. A úspěšně. Oceláři tlačili, víc ale hráči ve žlutých dresech mladíkům ze severní Moravy nedovolili. Vedení na stranu Dukla strhl Adam Zeman, konečnou podobu dal skóre v 55. minutě Michael Polcar. Po šedesáti minutách mohli slavit vítězství 4:2.