V dohrávaném utkání porazili starší dorostenci Havlíčkův Brod o pět gólů

27.11.2012 / Tomáš Lysý, Vlasta Hledíková

V netradičním úterním termínu byla na pořadu dohrávka sedmnáctého kola extraligy staršího dorostu skupiny Střed mezi Jihlavou a Havlíčkovým Brodem. Tabulkové postavení favorizovalo domácí hráče, což se také záhy potvrdilo, když v šesté minutě vedla Dukla již 2:0. Druhá třetina nabídla poměrně vyrovnaný hokej, ve kterém hráli prim oba gólmani. Další góly tak začaly padat až ve třetí třetině – a všechny znovu do branky hostů. Podruhé v zápase se trefili Vojtěch Balaštík s Janem Mandátem a mezi střelce se zapsal i obránce Vladimír Port. Vzhledem k tomu, že David Vacek v brance domácích všechny střelecké pokusy Brodu pochytal a udržel tak čisté konto, připisuje si Dukla do tabulky další tři body.