Jihlavští junioři vyhráli podruhé za sebou za tři body, po výborném výkonu zdolali Kladno

08.01.2015 / Tomáš Lysý

Výhru na ledě Slavie chtěli junioři Dukly potvrdit doma proti Kladnu a už ve třetí minutě se zásluhou Lukáše Jíchy ujali vedení. I přes řadu vyloučení se již v první třetině skóre neměnilo. V rozmezí 24. - 26. minuty navýšili červenožlutí své vedení na tři branky po krásné ráně Lukáše Anděla a druhé trefě Lukáše Jíchy. Kladno stihlo za další dvě minuty snížit Jakubem Hajným. Když přidala Dukla ve třetí třetině během dvou minut další dva přesné zásahy, o které se podělil Simon Beran a také dvougólový Lukáš Anděl, bylo rozhodnuto. Kladno v závěru už jen korigovalo výsledek na konečných 5:2 pro Jihlavu, která podala výborný výkon a po zásluze bere tři body.