Junioři po skvostném závěru vyrvali Motoru tři body z rukou

14.02.2015 / Tomáš Lysý

Velmi důležitý zápas byl na programu druhého kola play-out extraligy juniorů. Dukla totiž nastoupila proti Motoru, který se již v páté minutě ujal vedení. Jenže za sedm minut domácí otočili stav zápasu, během devětapadesáti vteřin se prosadili beci Dominik Hohl a Filip Dundáček. Ve druhé třetině hosté nevyužili trestné střílení, avšak také oni otočili stav zápasu dvěma góly v krátkém časovém sledu. Ve 45. minutě vyrovnal Petr Panáček, kterého za 117 vteřin napodobil Filip Šuhaj. Tři body Motoru by téměř jistě znamenaly jejich vyhnutí se baráži. Nicméně závěry zápasů nejsou silnou stránkou hráčů Budějovic. V minulém zápase na ledě Litvínova přišli o výhru v poslední půlminutě a tentokrát nebrali ani bod! V čase 58:09 vyrovnal Jiří Ondráček a půlminuty před koncem strhl Tomáš Střecha výhru na stranu červenožlutých. Jihlava vyhrála i druhý zápas play-out, zatímco Motor vytěžil v dvou utkáních jediný bod, což znamená, že se mu Dukla přiblížila na rozdíl tří bodů. Do konce play-out zbývají ještě čtyři zápasy.