Junioři se před baráží naladili na vítěznou vlnu, vysoko porazili Litvínov

14.03.2015 / Tomáš Lysý

V utkání závěrečného kola play-out DHL extraligy juniorů mezi Duklou a Litvínovem se na gól čekalo do šestnácté minuty, kdy v přesilové hře otevřel skóre Lukáš Anděl. Druhá třetina přinesla hned čtyři přesné trefy. Nejprve v osmadvacáté minutě uklidil Tomáš Střecha puk za záda Spěšného, aby o tři minuty později snížil Petr Ujfaluši. Dukla si ale zásluhou Vojtěcha Balaštíka vzala dvougólové vedení zpět a ještě jej navýšila, když se prosadil znovu Lukáš Anděl. Hned v úvodu třetí třetiny znovu snížil David Weitz, ale Lukáš Jícha poté přidal dva přesné zářezy a stanovil skóre na konečných 6:2. Vysoká výhra však již nemohla nic změnit na tom, že junioři Dukly budou bojovat o udržení extraligové příslušnosti v baráži, která začíná příští víkend.