Starší dorostenci doplatili na produktivitu, doma marně dotahovali třígólový náskok Plzně

14.02.2017 / Tomáš Lysý

V první třetině sice měla více šancí na svých hokejkách domácí Dukla, která rozezvučela i tyč branky hostí, ale z gólu se radovala Plzeň. Během druhé třetiny nejprve hosté využili přesilovou hru, poté přestáli 67 vteřin dlouhou jihlavskou přesilovku pět na tři a vzápětí navýšili vedení na rozdíl tří branek. Minutu a půl před přestávkou vstřelil první gól Dukly Jan Trávník. Na začátku třetího dějství vrátil domácí celek do hry úspěšnou dorážkou Oliver Havelka. Jihlava se v závěru snažila o vyrovnání při přesilové hře, která byla umocněná hrou bez gólmana, ovšem Plzeňští se ubránili a trefou do prázdné klece stvrdili své vítězství - 2:4.