Výsledky Tipsport extraligy
SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CHM HKM JIH KOM LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
52 neděle 4.3.2018 Brno Litvínov 4:0
52 neděle 4.3.2018 Chomutov Sparta 4:2
52 neděle 4.3.2018 Jihlava Olomouc 3:0
52 neděle 4.3.2018 Plzeň Zlín 3:2
52 neděle 4.3.2018 Pardubice Hr. Králové 1:3
52 neděle 4.3.2018 Vítkovice Liberec 3:2p
52 neděle 4.3.2018 Ml. Boleslav Třinec 3:2sn
 
51 pátek 2.3.2018 Olomouc Brno 7:2
51 pátek 2.3.2018 Třinec Pardubice 2:6
51 pátek 2.3.2018 Litvínov Vítkovice 2:1p
51 pátek 2.3.2018 Hr. Králové Jihlava 2:4
51 pátek 2.3.2018 Sparta Ml. Boleslav 6:2
51 pátek 2.3.2018 Liberec Plzeň 4:0
51 pátek 2.3.2018 Zlín Chomutov 5:2
 
50 středa 28.2.2018 Ml. Boleslav Olomouc 3:4p
50 středa 28.2.2018 Vítkovice Hr. Králové 4:2
50 středa 28.2.2018 Chomutov Třinec 3:2p
50 středa 28.2.2018 Pardubice Litvínov 2:1
50 středa 28.2.2018 Brno Plzeň 4:5sn
50 středa 28.2.2018 Sparta Zlín 3:2
50 úterý 27.2.2018 Liberec Jihlava 2:1
 
48 pondělí 26.2.2018 Sparta Olomouc 2:3p
 
11 pondělí 26.2.2018 Liberec Jihlava 4:1
 
49 čtvrtek 8.2.2018 Olomouc Pardubice 5:3
 
48 úterý 6.2.2018 Třinec Zlín 2:4
48 úterý 6.2.2018 Vítkovice Brno 0:2
48 úterý 6.2.2018 Ml. Boleslav Hr. Králové 2:3
48 úterý 6.2.2018 Jihlava Plzeň 1:6
48 úterý 6.2.2018 Chomutov Litvínov 3:4sn
48 úterý 6.2.2018 Pardubice Liberec 2:1
 
47 neděle 4.2.2018 Litvínov Ml. Boleslav 4:3p
47 neděle 4.2.2018 Vítkovice Jihlava 3:0
47 neděle 4.2.2018 Liberec Sparta 3:2sn
47 neděle 4.2.2018 Plzeň Chomutov 5:4sn
47 neděle 4.2.2018 Olomouc Třinec 1:2
47 neděle 4.2.2018 Brno Pardubice 2:1
47 neděle 4.2.2018 Hr. Králové Zlín 6:3
 
46 pátek 2.2.2018 Třinec Litvínov 4:3
46 pátek 2.2.2018 Zlín Olomouc 4:3
46 pátek 2.2.2018 Jihlava Brno 2:0
46 pátek 2.2.2018 Chomutov Liberec 2:1p
46 pátek 2.2.2018 Ml. Boleslav Vítkovice 2:4
46 pátek 2.2.2018 Pardubice Plzeň 2:0
46 pátek 2.2.2018 Hr. Králové Sparta 4:1
 
45 úterý 30.1.2018 Plzeň Ml. Boleslav 1:4
45 úterý 30.1.2018 Vítkovice Chomutov 7:3
45 úterý 30.1.2018 Litvínov Zlín 3:4p
45 úterý 30.1.2018 Jihlava Pardubice 3:2p
45 úterý 30.1.2018 Liberec Třinec 0:4
45 úterý 30.1.2018 Hr. Králové Olomouc 3:0
45 úterý 30.1.2018 Sparta Brno 3:4p
 
44 neděle 28.1.2018 Sparta Plzeň 2:4
44 neděle 28.1.2018 Zlín Jihlava 2:1
44 neděle 28.1.2018 Chomutov Brno 2:1
44 neděle 28.1.2018 Ml. Boleslav Liberec 0:3
44 neděle 28.1.2018 Olomouc Litvínov 4:2
44 neděle 28.1.2018 Třinec Hr. Králové 2:1sn
 
43 pátek 26.1.2018 Litvínov Sparta 1:4
43 pátek 26.1.2018 Vítkovice Třinec 1:4
43 pátek 26.1.2018 Plzeň Hr. Králové 3:2
43 pátek 26.1.2018 Jihlava Chomutov 3:2
43 pátek 26.1.2018 Pardubice Ml. Boleslav 3:2
43 pátek 26.1.2018 Brno Zlín 3:1
43 pátek 26.1.2018 Liberec Olomouc 3:0
 
49 úterý 23.1.2018 Třinec Sparta 1:0
49 úterý 23.1.2018 Zlín Ml. Boleslav 1:3
49 úterý 23.1.2018 Litvínov Jihlava 1:3
49 úterý 23.1.2018 Liberec Brno 6:2
49 úterý 23.1.2018 Hr. Králové Chomutov 1:0
 
44 úterý 23.1.2018 Pardubice Vítkovice 5:3
 
42 neděle 21.1.2018 Třinec Jihlava 4:1
42 neděle 21.1.2018 Liberec Zlín 7:0
42 neděle 21.1.2018 Chomutov Pardubice 4:2
42 neděle 21.1.2018 Sparta Vítkovice 4:3sn
42 neděle 21.1.2018 Ml. Boleslav Brno 5:2
42 neděle 21.1.2018 Olomouc Plzeň 2:4
42 neděle 21.1.2018 Hr. Králové Litvínov 7:3
 
41 pátek 19.1.2018 Chomutov Ml. Boleslav 0:1
41 pátek 19.1.2018 Vítkovice Olomouc 5:2
41 pátek 19.1.2018 Jihlava Sparta 2:4
41 pátek 19.1.2018 Pardubice Zlín 2:3
41 pátek 19.1.2018 Liberec Litvínov 5:1
41 pátek 19.1.2018 Plzeň Třinec 2:1
41 pátek 19.1.2018 Brno Hr. Králové 3:4p
 
33 úterý 16.1.2018 Sparta Hr. Králové 2:1p
 
30 úterý 16.1.2018 Zlín Brno 2:4
 
40 neděle 14.1.2018 Třinec Brno 2:5
40 neděle 14.1.2018 Litvínov Plzeň 4:5
40 neděle 14.1.2018 Olomouc Chomutov 5:3
40 neděle 14.1.2018 Ml. Boleslav Jihlava 3:2sn
40 neděle 14.1.2018 Hr. Králové Liberec 3:1
40 neděle 14.1.2018 Sparta Pardubice 2:4
40 neděle 14.1.2018 Zlín Vítkovice 2:1
 
39 pátek 12.1.2018 Třinec Ml. Boleslav 5:1
39 pátek 12.1.2018 Hr. Králové Pardubice 2:3
39 pátek 12.1.2018 Zlín Plzeň 4:1
39 pátek 12.1.2018 Litvínov Brno 1:4
39 pátek 12.1.2018 Olomouc Jihlava 2:3p
39 pátek 12.1.2018 Liberec Vítkovice 1:4
 
49 středa 10.1.2018 Plzeň Vítkovice 4:1
 
39 úterý 9.1.2018 Sparta Chomutov 2:3
 
38 neděle 7.1.2018 Brno Olomouc 1:0
38 neděle 7.1.2018 Pardubice Třinec 2:3sn
38 neděle 7.1.2018 Chomutov Zlín 2:0
38 neděle 7.1.2018 Vítkovice Litvínov 6:3
38 neděle 7.1.2018 Jihlava Hr. Králové 1:3
38 neděle 7.1.2018 Ml. Boleslav Sparta 3:1
38 neděle 7.1.2018 Plzeň Liberec 4:2
 
37 pátek 5.1.2018 Třinec Chomutov 4:2
37 pátek 5.1.2018 Litvínov Pardubice 1:2
37 pátek 5.1.2018 Jihlava Liberec 0:2
37 pátek 5.1.2018 Zlín Sparta 2:4
37 pátek 5.1.2018 Olomouc Ml. Boleslav 4:2
37 pátek 5.1.2018 Hr. Králové Vítkovice 4:0
37 pátek 5.1.2018 Brno Plzeň 3:2sn
 
36 středa 3.1.2018 Pardubice Olomouc 3:1
36 středa 3.1.2018 Vítkovice Plzeň 3:0
36 středa 3.1.2018 Jihlava Litvínov 5:4
36 středa 3.1.2018 Chomutov Hr. Králové 3:2p
36 středa 3.1.2018 Ml. Boleslav Zlín 2:3sn
36 středa 3.1.2018 Brno Liberec 3:2
36 středa 3.1.2018 Sparta Třinec 3:5
 
35 sobota 30.12.2017 Třinec Zlín 0:1
35 sobota 30.12.2017 Litvínov Chomutov 2:3sn
35 sobota 30.12.2017 Vítkovice Brno 0:1
35 sobota 30.12.2017 Liberec Pardubice 4:3
35 sobota 30.12.2017 Plzeň Jihlava 3:1
35 sobota 30.12.2017 Olomouc Sparta 2:5
 
34 čtvrtek 28.12.2017 Třinec Olomouc 3:4sn
34 čtvrtek 28.12.2017 Ml. Boleslav Litvínov 0:2
34 čtvrtek 28.12.2017 Chomutov Plzeň 7:6p
34 čtvrtek 28.12.2017 Jihlava Vítkovice 1:2p
34 čtvrtek 28.12.2017 Pardubice Brno 0:2
34 čtvrtek 28.12.2017 Sparta Liberec 3:0
 
33 úterý 26.12.2017 Brno Jihlava 3:2p
33 úterý 26.12.2017 Litvínov Třinec 2:5
33 úterý 26.12.2017 Liberec Chomutov 2:3p
33 úterý 26.12.2017 Vítkovice Ml. Boleslav 7:1
33 úterý 26.12.2017 Plzeň Pardubice 2:3sn
33 úterý 26.12.2017 Olomouc Zlín 1:0
 
32 pátek 22.12.2017 Chomutov Vítkovice 1:4
32 pátek 22.12.2017 Třinec Liberec 2:3sn
32 pátek 22.12.2017 Zlín Litvínov 2:4
32 pátek 22.12.2017 Ml. Boleslav Plzeň 2:1sn
32 pátek 22.12.2017 Hr. Králové Olomouc 2:5
32 pátek 22.12.2017 Pardubice Jihlava 3:2
32 pátek 22.12.2017 Sparta Brno 3:2
 
31 středa 20.12.2017 Vítkovice Pardubice 2:0
31 středa 20.12.2017 Jihlava Zlín 1:2
31 středa 20.12.2017 Plzeň Sparta 3:1
31 středa 20.12.2017 Litvínov Olomouc 2:3sn
31 středa 20.12.2017 Brno Chomutov 2:3
31 středa 20.12.2017 Hr. Králové Třinec 2:3p
31 středa 20.12.2017 Liberec Ml. Boleslav 4:3sn
 
30 neděle 10.12.2017 Sparta Litvínov 3:6
30 neděle 10.12.2017 Chomutov Jihlava 4:2
30 neděle 10.12.2017 Olomouc Liberec 4:1
30 neděle 10.12.2017 Ml. Boleslav Pardubice 3:2p
30 neděle 10.12.2017 Hr. Králové Plzeň 6:0
 
29 pátek 8.12.2017 Plzeň Olomouc 6:0
29 pátek 8.12.2017 Vítkovice Sparta 7:3
29 pátek 8.12.2017 Litvínov Hr. Králové 3:4
29 pátek 8.12.2017 Jihlava Třinec 1:0p
29 pátek 8.12.2017 Zlín Liberec 4:3
29 pátek 8.12.2017 Brno Ml. Boleslav 4:1
29 pátek 8.12.2017 Pardubice Chomutov 5:2
 
27 středa 6.12.2017 Chomutov Olomouc 2:3p
 
34 úterý 5.12.2017 Zlín Hr. Králové 2:3p
 
19 úterý 5.12.2017 Plzeň Ml. Boleslav 4:1
 
16 úterý 5.12.2017 Sparta Vítkovice 2:4
 
28 neděle 3.12.2017 Sparta Jihlava 6:5p
28 neděle 3.12.2017 Zlín Pardubice 5:2
28 neděle 3.12.2017 Liberec Litvínov 4:3p
28 neděle 3.12.2017 Plzeň Třinec 4:3p
28 neděle 3.12.2017 Hr. Králové Brno 1:0sn
28 neděle 3.12.2017 Olomouc Vítkovice 0:1
28 neděle 3.12.2017 Ml. Boleslav Chomutov 5:0
 
27 pátek 1.12.2017 Plzeň Litvínov 5:1
27 pátek 1.12.2017 Liberec Hr. Králové 5:4sn
27 pátek 1.12.2017 Jihlava Ml. Boleslav 3:0
27 pátek 1.12.2017 Vítkovice Zlín 5:0
27 pátek 1.12.2017 Pardubice Sparta 1:4
 
35 středa 29.11.2017 Hr. Králové Ml. Boleslav 4:2
 
27 středa 29.11.2017 Brno Třinec 2:3
 
25 středa 29.11.2017 Zlín Chomutov 4:1
 
23 úterý 28.11.2017 Olomouc Pardubice 3:2p
 
26 neděle 26.11.2017 Třinec Ml. Boleslav 2:4
26 neděle 26.11.2017 Jihlava Olomouc 3:2p
26 neděle 26.11.2017 Vítkovice Liberec 3:2
26 neděle 26.11.2017 Plzeň Zlín 1:2p
26 neděle 26.11.2017 Brno Litvínov 6:2
26 neděle 26.11.2017 Pardubice Hr. Králové 3:2
26 neděle 26.11.2017 Chomutov Sparta 4:3p
 
25 pátek 24.11.2017 Třinec Pardubice 3:2sn
25 pátek 24.11.2017 Ml. Boleslav Sparta 1:4
25 pátek 24.11.2017 Litvínov Vítkovice 2:1p
25 pátek 24.11.2017 Olomouc Brno 3:2p
25 pátek 24.11.2017 Liberec Plzeň 2:5
25 pátek 24.11.2017 Hr. Králové Jihlava 5:2
 
24 úterý 21.11.2017 Vítkovice Hr. Králové 3:6
24 úterý 21.11.2017 Jihlava Liberec 0:2
24 úterý 21.11.2017 Chomutov Třinec 3:5
24 úterý 21.11.2017 Ml. Boleslav Olomouc 4:3p
24 úterý 21.11.2017 Plzeň Brno 5:4
24 úterý 21.11.2017 Pardubice Litvínov 5:0
24 úterý 21.11.2017 Sparta Zlín 1:3
 
23 neděle 19.11.2017 Sparta Třinec 2:1
23 neděle 19.11.2017 Litvínov Jihlava 3:0
23 neděle 19.11.2017 Zlín Ml. Boleslav 1:6
23 neděle 19.11.2017 Liberec Brno 4:3
23 neděle 19.11.2017 Plzeň Vítkovice 4:3sn
23 neděle 19.11.2017 Hr. Králové Chomutov 3:2p
 
22 pátek 17.11.2017 Chomutov Litvínov 1:3
22 pátek 17.11.2017 Zlín Třinec 1:3
22 pátek 17.11.2017 Brno Vítkovice 1:3
22 pátek 17.11.2017 Pardubice Liberec 5:1
22 pátek 17.11.2017 Jihlava Plzeň 1:2
22 pátek 17.11.2017 Ml. Boleslav Hr. Králové 1:2sn
22 pátek 17.11.2017 Sparta Olomouc 3:2sn
 
21 středa 15.11.2017 Plzeň Chomutov 3:2
21 středa 15.11.2017 Vítkovice Jihlava 3:4
21 středa 15.11.2017 Litvínov Ml. Boleslav 6:3
21 středa 15.11.2017 Brno Pardubice 1:2p
21 středa 15.11.2017 Hr. Králové Zlín 5:1
21 středa 15.11.2017 Liberec Sparta 5:4p
21 úterý 14.11.2017 Olomouc Třinec 4:0
 
20 neděle 5.11.2017 Pardubice Plzeň 0:4
20 neděle 5.11.2017 Zlín Olomouc 1:3
20 neděle 5.11.2017 Litvínov Třinec 2:3
20 neděle 5.11.2017 Chomutov Liberec 3:4p
20 neděle 5.11.2017 Jihlava Brno 0:2
20 neděle 5.11.2017 Sparta Hr. Králové 1:2p
20 neděle 5.11.2017 Ml. Boleslav Vítkovice 1:4
 
19 pátek 3.11.2017 Litvínov Zlín 1:3
19 pátek 3.11.2017 Vítkovice Chomutov 4:2
19 pátek 3.11.2017 Olomouc Hr. Králové 1:0
19 pátek 3.11.2017 Brno Sparta 3:2p
19 pátek 3.11.2017 Jihlava Pardubice 2:3sn
19 pátek 3.11.2017 Liberec Třinec 5:3
 
18 úterý 31.10.2017 Zlín Jihlava 1:2sn
18 neděle 29.10.2017 Třinec Hr. Králové 0:3
18 neděle 29.10.2017 Pardubice Vítkovice 3:4
18 neděle 29.10.2017 Olomouc Litvínov 1:3
18 neděle 29.10.2017 Ml. Boleslav Liberec 3:1
18 neděle 29.10.2017 Chomutov Brno 3:2p
 
17 pátek 27.10.2017 Pardubice Ml. Boleslav 3:0
17 pátek 27.10.2017 Plzeň Hr. Králové 1:0
17 pátek 27.10.2017 Litvínov Sparta 4:3
17 pátek 27.10.2017 Vítkovice Třinec 1:2
17 pátek 27.10.2017 Jihlava Chomutov 4:3sn
17 pátek 27.10.2017 Brno Zlín 2:3sn
17 čtvrtek 26.10.2017 Liberec Olomouc 3:2sn
 
30 úterý 24.10.2017 Třinec Vítkovice 3:4
 
18 úterý 24.10.2017 Sparta Plzeň 0:2
 
16 neděle 22.10.2017 Zlín Liberec 3:2p
16 neděle 22.10.2017 Třinec Jihlava 3:0
16 neděle 22.10.2017 Chomutov Pardubice 3:2
16 neděle 22.10.2017 Olomouc Plzeň 5:0
16 neděle 22.10.2017 Hr. Králové Litvínov 4:5sn
16 neděle 22.10.2017 Ml. Boleslav Brno 0:2
 
15 pátek 20.10.2017 Třinec Plzeň 3:2p
15 pátek 20.10.2017 Litvínov Liberec 2:3sn
15 pátek 20.10.2017 Chomutov Ml. Boleslav 2:3sn
15 pátek 20.10.2017 Brno Hr. Králové 1:2
15 pátek 20.10.2017 Pardubice Zlín 4:3p
15 čtvrtek 19.10.2017 Jihlava Sparta 4:2
 
14 úterý 17.10.2017 Třinec Brno 4:1
14 úterý 17.10.2017 Olomouc Chomutov 5:2
14 úterý 17.10.2017 Ml. Boleslav Jihlava 3:1
14 úterý 17.10.2017 Zlín Vítkovice 3:7
14 úterý 17.10.2017 Litvínov Plzeň 2:1p
14 úterý 17.10.2017 Hr. Králové Liberec 3:1
 
13 neděle 15.10.2017 Sparta Chomutov 3:2
13 neděle 15.10.2017 Liberec Vítkovice 2:1
13 neděle 15.10.2017 Olomouc Jihlava 3:0
13 neděle 15.10.2017 Hr. Králové Pardubice 6:0
13 neděle 15.10.2017 Zlín Plzeň 4:5sn
13 neděle 15.10.2017 Ml. Boleslav Třinec 2:3
13 neděle 15.10.2017 Litvínov Brno 4:3sn
 
12 pátek 13.10.2017 Chomutov Zlín 1:4
12 pátek 13.10.2017 Vítkovice Litvínov 7:3
12 pátek 13.10.2017 Jihlava Hr. Králové 0:2
12 pátek 13.10.2017 Plzeň Liberec 5:1
12 pátek 13.10.2017 Brno Olomouc 5:0
12 pátek 13.10.2017 Pardubice Třinec 2:1
12 pátek 13.10.2017 Sparta Ml. Boleslav 3:2
 
15 úterý 10.10.2017 Vítkovice Olomouc 3:4sn
 
4 úterý 10.10.2017 Sparta Litvínov 3:1
 
11 neděle 8.10.2017 Třinec Chomutov 4:3p
11 neděle 8.10.2017 Olomouc Ml. Boleslav 1:3
11 neděle 8.10.2017 Zlín Sparta 4:2
11 neděle 8.10.2017 Hr. Králové Vítkovice 2:0
11 neděle 8.10.2017 Plzeň Brno 4:5p
11 neděle 8.10.2017 Litvínov Pardubice 0:1sn
 
10 pátek 6.10.2017 Třinec Sparta 4:1
10 pátek 6.10.2017 Ml. Boleslav Zlín 4:1
10 pátek 6.10.2017 Chomutov Hr. Králové 2:3
10 pátek 6.10.2017 Jihlava Litvínov 4:1
10 pátek 6.10.2017 Vítkovice Plzeň 0:2
10 pátek 6.10.2017 Pardubice Olomouc 1:2p
10 pátek 6.10.2017 Brno Liberec 7:2
 
14 úterý 3.10.2017 Sparta Pardubice 1:3
 
9 neděle 1.10.2017 Olomouc Sparta 2:3p
9 neděle 1.10.2017 Brno Vítkovice 5:1
9 neděle 1.10.2017 Zlín Třinec 4:0
9 neděle 1.10.2017 Hr. Králové Ml. Boleslav 2:1
9 neděle 1.10.2017 Plzeň Jihlava 2:1p
9 neděle 1.10.2017 Litvínov Chomutov 2:3
9 neděle 1.10.2017 Liberec Pardubice 4:1
 
8 pátek 29.9.2017 Třinec Olomouc 3:4sn
8 pátek 29.9.2017 Ml. Boleslav Litvínov 2:0
8 pátek 29.9.2017 Jihlava Vítkovice 4:2
8 pátek 29.9.2017 Chomutov Plzeň 1:4
8 pátek 29.9.2017 Zlín Hr. Králové 2:1sn
8 pátek 29.9.2017 Pardubice Brno 4:5
8 pátek 29.9.2017 Sparta Liberec 7:1
 
6 úterý 26.9.2017 Brno Sparta 2:1
 
7 neděle 24.9.2017 Liberec Chomutov 1:4
7 neděle 24.9.2017 Vítkovice Ml. Boleslav 3:2sn
7 neděle 24.9.2017 Plzeň Pardubice 10:2
7 neděle 24.9.2017 Hr. Králové Sparta 2:3
7 neděle 24.9.2017 Brno Jihlava 4:2
7 neděle 24.9.2017 Olomouc Zlín 3:4p
7 sobota 23.9.2017 Třinec Litvínov 5:1
 
6 pátek 22.9.2017 Zlín Litvínov 3:2
6 pátek 22.9.2017 Chomutov Vítkovice 1:2p
6 pátek 22.9.2017 Ml. Boleslav Plzeň 2:3p
6 pátek 22.9.2017 Olomouc Hr. Králové 1:3
6 pátek 22.9.2017 Pardubice Jihlava 7:5
6 čtvrtek 21.9.2017 Třinec Liberec 5:2
 
5 úterý 19.9.2017 Liberec Ml. Boleslav 3:1
5 neděle 17.9.2017 Jihlava Zlín 3:2
5 neděle 17.9.2017 Vítkovice Pardubice 4:2
5 neděle 17.9.2017 Plzeň Sparta 4:3
5 neděle 17.9.2017 Litvínov Olomouc 0:3
5 neděle 17.9.2017 Hr. Králové Třinec 3:1
5 neděle 17.9.2017 Brno Chomutov 2:3sn
 
4 pátek 15.9.2017 Třinec Vítkovice 3:2
4 pátek 15.9.2017 Ml. Boleslav Pardubice 4:2
4 pátek 15.9.2017 Chomutov Jihlava 4:3p
4 pátek 15.9.2017 Zlín Brno 0:4
4 pátek 15.9.2017 Olomouc Liberec 3:0
4 pátek 15.9.2017 Hr. Králové Plzeň 4:3p
 
3 úterý 12.9.2017 Pardubice Chomutov 1:4
3 úterý 12.9.2017 Vítkovice Sparta 6:1
3 úterý 12.9.2017 Litvínov Hr. Králové 3:0
3 úterý 12.9.2017 Plzeň Olomouc 10:0
3 úterý 12.9.2017 Jihlava Třinec 0:2
3 úterý 12.9.2017 Brno Ml. Boleslav 2:3
3 úterý 12.9.2017 Liberec Zlín 3:2
 
2 neděle 10.9.2017 Sparta Jihlava 4:3
2 neděle 10.9.2017 Třinec Plzeň 5:2
2 neděle 10.9.2017 Zlín Pardubice 0:2
2 neděle 10.9.2017 Hr. Králové Brno 2:4
2 neděle 10.9.2017 Olomouc Vítkovice 2:4
2 neděle 10.9.2017 Ml. Boleslav Chomutov 1:2
2 neděle 10.9.2017 Litvínov Liberec 2:0
 
1 pátek 8.9.2017 Pardubice Sparta 2:3
1 pátek 8.9.2017 Plzeň Litvínov 5:1
1 pátek 8.9.2017 Chomutov Olomouc 4:2
1 pátek 8.9.2017 Vítkovice Zlín 1:2p
1 pátek 8.9.2017 Jihlava Ml. Boleslav 4:3p
1 pátek 8.9.2017 Brno Třinec 5:4sn
1 pátek 8.9.2017 Liberec Hr. Králové 3:0

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:06x
1:0pp1x
1:0sn1x
2:07x
2:113x
2:1pp6x
2:1sn3x
3:014x
3:112x
3:218x
3:2pp14x
3:2sn8x
4:05x
4:114x
4:217x
4:38x
4:3pp10x
4:3sn5x
5:05x
5:19x
5:29x
5:34x
5:42x
5:4pp1x
5:4sn3x
6:03x
6:11x
6:23x
6:33x
6:5pp1x
7:01x
7:12x
7:22x
7:34x
7:51x
7:6pp1x
10:01x
10:21x
0:14x
0:1sn1x
0:212x
0:33x
0:43x
1:27x
1:2pp7x
1:2sn2x
1:314x
1:413x
1:62x
2:313x
2:3pp8x
2:3sn11x
2:414x
2:55x
2:61x
3:44x
3:4pp6x
3:4sn4x
3:52x
3:62x
3:71x
4:52x
4:5pp1x
4:5sn3x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.