6:1
(4:1, 2:0, 0:0)

Orlová odpor nekladla

15.12.2006 / Jiří Man

Na domácím ledě poslední mistrovský zápas v tomto roce sehráli v pátek jihlavští dorostenci. Soupeřem jim byl tentokrát celek Orlové a podle postavení v tabulce byli domácí jasným favoritem utkání. Tuto roli začali plnit již ve třetí minutě, kdy šli do vedení 1:0 brankou Luďka Dvořáka. O osudu utkání rozhodli během první třetiny, kterou vyhráli 4:1, aby v následujících dvou částech hry utkání již pouze kontrolovali a v klidu ho dovedli do vítězného konce v poměru 6:1.
V neděli zajíždí dorost k poslednímu letošnímu utkání do Žďáru nad Sázavou.
15.12.2006 18:00, 1. liga dorostu skupiny C - 21. kolo

Navrátil - Randa, Šustr A., Musil, Kolda, Kvasnička, Šustr J., Staněk, Cirhan - Dvořák, Pometlo, Malec - Polcar, Zeman, Kuřítko - Brabec, Pěška, Brychta - Matějka, Mikeš
6

HC Orlová

Židek (34. Klepáč) - Till, Balint, Taska, Vondra, Vlček, Sikora M., Sikora L., Kanaloš, Novák, Duda, Slowik, Surovec, Holeš, Chaloupka, Bležej, Malík
1
Branky a nahrávky: 3. Dvořák (Malec), 13. Kuřítko (Polcar), 15. Pěška (Brychta, Brabec), 16. Dvořák (Šustr A., Pometlo), 26. Pěška (Kuřítko), 38. Zeman (Kolda, Polcar) - 14. Vondra ( Vlček) . Rozhodčí: Vampola - Bohatý, Jeletz. Vyloučení: 8:7. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 70. Střely na branku: 49:22. Průběh utkání:2:0, 2:1, 6:1.