6:0
(1:0, 2:0, 3:0)

Důležitý zápas v Olomouci neskončil dobře

30.11.2006 / Wally

Po pondělním těsném vítězství v Havířově cestovali ve čtvrtek jihlavští junioři k důležitému utkání do Olomouce, kde šestí Hanáci hostili sedmou Duklu. Mladíci Dukly se při výhře mohli svému soupeři bodově přiblížit, ale zůstalo jen u přání. Po úvodní třetině byl stav 1:0, ve druhé části se domácí borci dokázali dvakrát prosadit a po čtyřiceti minutách tak na ukazateli svítilo skóre 3:0. Poslední dvacetiminutovka se hostím příliš nepovedla, neb třikrát inkasovali. Utkání nakonec skončilo vítězstvím Olomouce 6:0 a kapitán Jihlavanů Petr Vlk tak rozhodně nemohl být spokojený.
30.11.2006, Extraliga juniorů - 25. kolo

HC Olomouc

Turek - Musil, Prinke, Koktan, Janáček, Horník, Spurný - Tobiáš, Hrbatý, Luňák, Frieb, Skácel, Coufal, Šula, Kovalovský, Menšík, Venkrbec, Rajnoha
6

Novotný (32. Zour) - Šustr, Čintala, Novák, Kružík, Zelený, Vacek, Cakl, Pekárek - Kochánek, Pometlo, Vlk, Man, Cirhan, Tkáč, Navrátil, Komůrka, Oertel, Dzurik, Dolana, Kotlík
0
Branky a nahrávky: 9. Venkrbec (Šula), 31. Hrbatý (Tobiáš, Frieb), 32. Kovalovský (Menšík), 42. Šula (Rajnoha, Venkrbec), 49. Spurný (Musil), 55. Tobiáš. Rozhodčí: Minář - Čech, Chytil. Vyloučení: 7:7. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 80. Střely na branku: 37:26. Průběh utkání: 6:0.