4:1
(1:0, 1:1, 2:0)

Juniorka nenavázala na domácí úspěch

08.12.2007 / Jakub Mezlík

Po pátečním senzačním vítězství proti Zlínu cestovali o den později jihlavští junioři na led Vítkovic. S domácími hokejisty dokázali držet krok dvě třetiny. Po čtyřiceti minutách prohrávala Dukla 1:2, když se o branku postaral Jakub Komůrka. V poslední části ale vítkovičtí hráči přidali další dvě branky a porazili Jihlavu 4:1.
08.12.2007 13:00, Extraliga juniorů - 28. kolo

HC Vítkovice Ridera

Michalec - Hartmann, Slavík, Mlynář, Krause, Hrubý, Polášek - Szturc, Strapáč, Bursík - Noga, Mikula, Šedivý - Palát, Vrána, Galajda - Bartoš V., Chaloupka J., Seidler
4

Tábor - Chaloupka L., Pekárek, Hájek, Vacek, Rosendorf, Malina - Kotlík, Komůrka, Kuřítko - Man, Pometlo, Dzurik - Šaršok, Novák, Dvořák - Láznička
1
Branky a nahrávky: 5. Šedivý (Mikula, Noga), 27. Šedivý (Mlynář, Bursík), 42. Hartmann (Strapáč, Mikula), 47. Šedivý (Hartmann) - 24. Komůrka (Man, Pekárek). Rozhodčí: Mikula - Vengřín, Tuizal. Vyloučení: 6:8. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 46:9. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1.