03.09.2010 17:00, Extraliga staršího dorostu - 1. kolo

Ďuriš - Hawlík, Pavelka, Černín, Zuzaník, Bail - Holý, Kubis, Walker, Blahuta, Celner, Rosypka, Kysučan, Hudeček, Plášek, Kilnar, Zdráhal, Kovář, Tomi
3

Hlávka - Pavlas, Kříž, Tobola, Dobrovolný, Peroutka, Zadražil - Donutil, Čurilla, Březka, Lupač, Trávník, Mandát, Vlček, Štěpán, Gregar, Střecha, Přidal, Hošek, Kohout, Štěrba
4
Branky a nahrávky: 19. Kilnar (Celner, Walker), 48. Pavelka (Walker), 49. Zdráhal (Tomi) - 4. Březka (Trávník), 54. Tobola (Zadražil), 55. Střecha (Peroutka, Mandát), 59. Střecha (Mandát, Tobola). Rozhodčí: Mikula - Jureček, Tošenovjan Vyloučení: 6:9. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 150. Střely na branku: 37:22. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:4.

Dukla se dostala do vedení už ve 4. minutě, kdy premiérovou branku v novém ročníku extraligy vstřelil Filip Březka. Vítkovice srovnaly stav na světelné tabuli až v samém závěru prvního dějství, kdy využily přesilovku pěti proti třem.

Ve druhé třetině diváci na stadionu branku neviděli. Opravdové gólové hody začaly až ve 48. minutě. Nejprve Vítkovice bleskově potrestaly vyloučení jihlavského Lupače, za další minutu přidaly třetí branku a s Duklou to vypadalo špatně. Jihlavští hráči ale zmobilizovali všechny svoje síly. Nejprve v 54. minutě mířil přesně do horního rohu vítkovické branky při dvojnásobné početní výhodě Hynek Tobola, deset vteřin před koncem klasické přesilovky srovnal skóre Tomáš Střecha. Stejný hráč stanovil konečný výsledek zápasu na začátku 59. minuty. Jihlava si tak připisuje do tabulky hned v prvním kole tři body. Další duel odehrají svěřenci trenéra Luboše Slámy v sobotu 4. září, kdy na Horáckém zimním stadionu hostí od 12 hodin Vsetín.