08.10.2011 13:30, Liga starších žáků 1998 (8.třída) - 6. kolo

HC ZUBR Přerov

6

Brychta (Škarek) - Pražák, Habermann, Havelka, Šlapáček, Mareš, Šulák - Čermák, Najman, Adam, Kousal, Chylík, Oščádal, Berka, Váňa, Slabý
11
Branky Jihlavy: Čermák 3, Kousal 2, Najman 2, Adam 2, Váňa, Oščádal. Nejlepší hráči Jihlavy: Filip Brychta, Ondřej Najman.

„K dnešnímu utkání jsme zajížděli do Přerova. V první třetině naši hráči neodvedli to, co jsme po nich chtěli. Soupeř kladl odpor zejména díky individualitě - hráči číslo 22 P. Tomaníkovi. O přestávce jsme po dohodě s asistentem museli složení formací přeházet, aby to bylo, jak se říká, podle našeho gusta. Tato změna byla ku prospěchu věci a přinesla svoje ovoce. Od 21. minuty jsme předváděli velice kvalitní výkon. Ve druhé a ve třetí třetině jsme si vypracovali řadu pohledných příležitostí, které naši hráči dotáhli až do gólového konce, a myslím si, že si za vítězství 11:6 po právu z Přerova odvážíme dva body," řekl po utkání trenér Zeman.