17.11.2011 14:00, Liga starších žáků 1998 (8.třída) - 14. kolo

2

Škarek (Šťastný) - Pražák, Šlapáček, Mejzlík, Havelka, Váňa, Mareš - Čermák, Najman, Berka, Oščádal, Adam, Kousal, Slabý, Chylík, Šulák
1
Branka Jihlavy: Najman. Nejlepší hráč Jihlavy: Jakub Škarek.

„Utkání jsme rozehráli trošku rozpačitě, chyběl nám větší důraz a naše hra působila ospalým dojmem. Soupeř byl v této části třetiny rozhodně lepší, co se výkonu týče. Do poloviny zápasu nás jednoznačně podržel gólman Škarek, který pochytal spousty nájezdů dva na jednoho. Po důrazném zopakování pokynů jsme postupně hru vyrovnali a od druhé půlky zápasu jsme byli rovnocenným soupeřem a chvílemi jsme měli i navrch. Ve třetí třetině jsme soupeře přitlačili, měli jsme tam několik gólových šancí, které jsme neproměnili a soupeř tak ubránil výsledek 2:1.

Stejně jako u 6. třídy bych chtěl kluky za druhou a poslední třetinu utkání pochválit. Bylo to jedno z mála utkání, v nichž jsme dokázali stupňovat tlak a ne jako v předchozích, kdy nám ke konci zápasu síly ubývaly a hra šla výkonnostně dolů," řekl po utkání trenér Pykal.