3:4p
(1:1, 1:1, 1:1 - 0:1)

Mladší dorost si v prodloužení poradil se Zlínem

30.03.2014 / Tomáš Lysý

Poslední zápas na mistrovství republiky sehrál mladší dorost Dukly proti Zlínu. Zápas začal lépe pro zlínské hokejisty, kteří se v deváté minutě dostali do vedení, ale ještě v téže minutě vyrovnal Vojtěch Pražák. Také ve druhé části padly dva góly, na vedoucí trefu Jiřího Karafiáta odpověděl Pavel Kousal. Stejný průběh měla i závěrečná část, takže po trefách zlínského Filipa Chytila a jihlavského Vojtěcha Pražáka šel zápas do prodloužení. To rozhodl po padesáti vteřinách hry Tomáš Mejzlík. Jihlava tak při své premiéře na mistrovství ČR obsadila konečné páté místo.
30.03.2014 14:30, ELIOD Extraliga mladšího dorostu - 0. kolo

Berani Zlín

Odložilík – Gába, Richter, Kowalczyk, Jenáček, Klauda, Vodák, Fridrich – Kotek, Fryšara, Václavek, Chytil, Mikulec, Nevřela, Kenša, Krejčiřík, Karafiát, Bainar, Dlabaja, Urbanec
3

Kořenář – Havelka, Mareš, Pražák, Huňáček, Smutný, Habermann – Čermák, Branský, Najman, Adam, Chylík, Mejzlík, Berka, Šulák, Kousal, Prokš, Oščádal
4
Branky a nahrávky: 9. Dlabaja (Mikulec, Gába), 33. Karafiát (Kotek), 42. Chytil (Dlabaja, Mikulec) – 9. Pražák (Mareš, Mejzlík), 39. Kousal (Najman), 51. Pražák (Mejzlík, Oščádal), 61. Mejzlík Rozhodčí: Batťek – Špringl, Špúr. Vyloučení: 6:3. Využití: 0:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 172. Střely na branku: 29:33. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:4.