1:3
(0:0, 1:2, 0:1)

Mladší dorost bodoval poosmnácté v řadě, play-off se mu výrazně přibližuje

19.02.2015 / Tomáš Lysý

Tabulkově první mladší dorostenci sehráli další zápas bojů o play-off na ledě Mladé Boleslavi. První třetina skončila bez gólů, ale hned po devětatřiceti vteřinách druhé části se prosadil domácí Zdeněk Křížek. Dukla ale ve třiatřicáté minutě srovnala díky Jindřichu Kardošovi a v závěru periody vstřelil vítězný gól Jan Trávník. Tři body Jihlavy pečetil v závěru Milan Strnad. Skvělá série červenožlutých tak pokračuje. V posledních 18 zápasech Dukla šestnáctkrát vyhrála a vždy bodovala. Navíc se její náskok v tabulce zvýšil na pět bodů, jelikož druhý Motor prohrál v Kolíně 0:2. Svěřenci trénéra Štěpána Moravce mají navíc čtyři kola před koncem nadstavby ještě utkání k dobru.
19.02.2015 17:15, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 34. kolo

BK Mladá Boleslav

Haas - Flek, Stehlik, Dlabola, Jirásek, Červenka, Furmánek, Duda, Vaněk, Tesař - Horáček, Dvořák, Křížek, Král, Hrachovec, Rudolph, Zich, Flynn, Jeník, Karli
1

Škarek - Habermann, Rašín, P. Slabý, Trávník, Havelka - Vala, Jindra, Musil, Adam, Kardoš, Brož, J. Slabý, Hrbatý, Strnad
3
Branky a nahrávky: 20. Křížek (Hrachovec) - 33. Kardoš (Strnad, Adam), 38. Trávník (J. Slabý), 60. Strnad (Trávník, Slabý). Rozhodčí: Švejda - Kovačík, Holík. Vyloučení: 2:6. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 73. Střely na branku: 34:25. Průběh utkání: 1:0, 1:3.