3:4sn
(1:2, 1:1, 1:0 - 0:0)

Rezerva mladšího dorostu podlehla po samostatných nájezdech Třebíči

22.12.2015 / Ondřej Terber

V úterý zavítala na Horácký zimní stadion Třebíč, když se jednalo o tradiční derby mezi těmito kluby. Do zápasu vstoupili lépe hosté, když si vypracovali po první třetině jednobrankový náskok. Dukla však dokázala nepříznivý stav vyrovnat a poslat zápas do prodloužení. V prodloužení se ani jednomu s celků nedařilo a tak musely rozhodnout samostatné nájezdy. V těch byli Šťastnější hosté, kteří si odvezli dva body.
22.12.2015, ELIOD liga mladšího dorostu - 21. kolo

HC Dukla Jihlava B

Juřička - Barák, Jančí, Mareček, Sapík, Martinů, Koláček, Přibil - Zadražil, Najman, Úlovec, Kohout, Svoboda, Daňhel, Coufal, Adamová, Hroch, Schwarz
3

SK Horácká Slavia Třebíč

4
Branky a nahrávky Jihlavy: 16. Úlovec (Koláček), 22. Najman (Zadražil, Úlovec), 54. Zadražil (Najman). Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 46:42.

Karel Nekvasil (HC Dukla Jihlava): V dnešním utkání byl soupeř v prvních dvou třetinách mírně lepším týmem. Ve třetí třetině jsme byli lepší my a sahali jsme po výhře, ale nakonec se nám podařilo „pouze“ vyrovnat a v nájezdech byl soupeř šikovnější.