4:6
(2:3, 1:2, 1:1)

Šesťáci Dukly poprvé v sezoně prohráli, doma podlehli Havlíčkovu Brodu

19.09.2015 / Tomáš Lysý

Ve čtvrtém zápase jihomoravské skupiny Ligy mladších žáků se střetly týmy, které dosud neztratily ani bod - Dukla na svém ledě vyzvala Havlíčkův Brod. Hosté se po patnácti vteřinách ujali vedení, ale Dukla dokázala v páté minutě během šestnácti vteřin otočit stav zápasu po gólech Oldřicha Nováka a Adama Buzka. To samé se ale na konci úvodního dějství povedlo Brodu, který během dvaceti vteřin převrátil skóre na 2:3. Ve druhé třetině se mezi dvě přesné trefy hostí vešel gól domácího Andreje Fabryho. Červenožlutí sice v sedmačtyřicáté minuty snížili na 4:5 zásluhou Šimona Báti, ale hosté si již výhru vzít nenechali a patnáct vteřin před koncem upravil Matěj Kozlík hezkým individuálním průnikem na konečných 4:6.
19.09.2015 11:15, Liga mladších žáků "C" - 4. kolo

Tesař - Číhal, Hrbek, Vovsík, Augusta - Báťa, Kříž, Machovský - Fabry, Kudrna, Peš - Buzek, Matějíček, Novák
4

BK Havlíčkův Brod

Škoda - Vaněček, Kuchta, Doležal, Fišer - T. Krejčí, Vašák, F. Krejčí, Kozlík, Prášek, Janko, Partl
6
Branky a nahrávky: 6. Novák (Hrbek), 6. Buzek (Novák), 27. Fabry (Peš), 47. Báťa - 1. T. Krejčí (Vašák), 18. D. Krejčí (T. Krejčí), 18. Kozlík (Prášek), 25. Kozlík, 40. Janko (Prášek), 60. Kozlík. Rozhodčí: Šťastná, Havelka. Vyloučení: 1:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 100. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:4, 3:4, 3:5, 4:5, 4:6.

Nejlepší hráč Dukly: Nikdo.

Martin Pykal (HC Dukla Jihlava): I když se v dnešním duelu setkal první s druhým týmem, kvalita utkání tomu ani z jedné strany příliš neodpovídala. Kluky bych dnes mohl pochválit za 10 minut v první třetině, kdy hráli to, na co mají a soupeře přehráli, bohužel to je hodně málo. Zbytek zápasu nám chyběl pohyb, chuť, k vidění byla spousta nepřesností, a tak víc než konečný výsledek mě mrzí spíše přístup některých hráčů.