4:4
(3:1, 0:1, 1:2)

Mladší žáci ve třetí třetině vybojovali na ledu Komety bod

26.09.2015 / Tomáš Lysý

Po první porážce v sezoně doma s Havlíčkovým Brodem zajížděli tabulkově druzí jihlavští šesťáci na led třetí Komety Brno. Jihlava se sice dostala do vedení zásluhou Maxe Machovského, domácí však třemi góly v první třetině otočili stav. Dukla sice ve druhé periodě snížila Andrejem Fábrym, jenže pět minut po začátku závěrečného dějství Kometa znovu utekla na rozdíl dvou gólů. Jihlava ale nesložila zbraně, gólem Václava Kudrny se dostala znovu do zápasu a v jednapadesáté minutě upravil Martin Hrbek na konečných 4:4.
26.09.2015, Liga mladších žáků "C" - 5. kolo

Schnattinger - Mareček, Holec, Krásný, Cienciala, Máša - Daněček, Nesvadba, Oliva, Otava, Šalé, Linka, Nízner, Kratochvíl, Nečas
4

Sigmund - Číhal, Matějíček, Vovsík, Augusta - Báťa, Kříž, Novák, Peš, Fábry, Kudrna, Machovský, Hrbek
4
Branky a nahrávky: 10. Daněček (Oliva), 20. Otava (Holec, Cienciala), 20. Šalé (Linka), 45. Nečas (Linka, Šalé) - 8. Machovský (Hrbek), 29. Fábry (Báťa), 47. Kudrna, 51. Hrbek. Rozhodčí: Coufal - Hruška, Maršálek. Vyloučení: 8:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 68. Průběh utkání: 1:0, 3:1, 3:2, 4:2, 4:4.

Nejlepší hráč Dukly: Celé mužstvo.

Martin Pykal (HC Dukla Jihlava): V první třetině domácí využili víc než efektivně své šance, kdy ze čtyř střel dali 3 branky. Od druhé třetiny jsme ale byli lepším týmem, soupeře jsme přehráli, měli více brankových příležitostí a jen díky nevyužitým šancím jsme dnes neodjížděli s výhrou. Za předvedenou hru kluci zaslouží pochvalu.