1:12
(0:2, 0:6, 1:4)

Mladší žáci uštědřili Přerovu na jeho ledě dvoucifernou porážku

25.10.2015 / Tomáš Lysý

Dukla byla na ledě Přerova od začátku lepším týmem. V jedenácté minutě se prosadil Jonáš Jungwirth a jak se později ukázalo, gól Martina Hrbka ze sedmnácté minuty byl vítězným. Druhá část přinesla hned šest přesných tref Jihlavy. Hattrick vstřeliil Šimon Báťa, mezi jeho zásahy se vešly góly Andreje Fábryho, znovu Martina Hrbka a Václava Kudrny. Ve třetí části Dukla navýšila své vedení na dvanáct branek, do listiny střelců se zapsal Hynek Peš, čtvrtým gólem Šimon Báťa, Oldřich Novák a také Adam Kříž. Domácí už jen vstřelili čestný gól a podlehli Dukle 1:12.
25.10.2015 13:30, Liga mladších žáků "C" - 10. kolo

HC ZUBR Přerov

Němec – Koblížek, Skřeček, Válek, Dohnal, Nášel, Ročák, Šíma, Hlávka, Buršík, Frankovič, Schneider, Svozil, Zdráhal, Grézl, Plchot
1

Tesař (30. Sigmund) – Číhal, Augusta, Hrbek, Vovsík - Báťa, Peš, Jungwirth - Kudrna, Fábry, Novák - Bakus, Kříž, Machovský
12
Branky a nahrávky: 51. Svozil – 11. Jungwirth (Číhal), 17. Hrbek (Novák), 29. Fábry (Novák), 30. Báťa, 32. Hrbek (Kříž), 34. Báťa (Jungwirth, Peš), 35. Kudrna (Fábry), 37. Báťa (Jungwirth, Peš), 41. Peš (Báťa), 44. Báťa (Jungwirth), 45. Novák (Vovsík), 48. Kříž. Rozhodčí: Dočkal, Kučer. Vyloučení: 5:6, navíc Buršík (PRE) 10 min. OT. Využití: 0:1. V oslabení: 0:2. Diváci: 40. Průběh utkání: 0:12, 1:12.

Nejlepší hráči: Celé mužstvo

Martin Pykal (HC Dukla Jihlava): Od začátku jsme dostávali soupeře pod tlak a bylo jen otázkou času, kdy se kluci prosadí střelecky. Hra kluků dnes byla dobrá, pracovali s chutí až na některé výjimky a to je to nejdůležitější. Vítězství si za dnešní přístup zasloužili.