3:5
(1:2, 1:1, 1:2)

Mladší žáci ovládli derby v Havlíčkově Brodě

28.10.2015 / Tomáš Lysý

V druhém vzájemném zápase sezony se sice Havlíčkův Brod dostal již v jedenácté vteřině do vedení, ale Dukla stihla v téže části po gólech Hynka Peše a Adama Kříže otočit stav. Vyrovnat se domácím podařilo v šestadvacáté minutě, ovšem byla to znovu Jihlava, která šla do kabin spokojenější, trefil se bek Lukáš Číhal. Ve třetí třetině si červenožlutí tři body pohlídali, mezi góly Martina Hrbka a Oldřicha Nováka se vešla jedna přesná trefa domácích. Jihlava tak vyhrála 5:3.
28.10.2015 10:45, Liga mladších žáků "C" - 11. kolo

BK Havlíčkův Brod

Škoda - Vaněček, Kuchta, Fišer, Doležal, Slabý - Partl, Vašák, D. Krejčí, Janko, Prašek, Kozlík, T. Krejčí, Voda, Holenda
3

Tesař (31. Sigmund) - Číhal, Augusta, Hrbek, Vovsík - Báťa, Peš, Bakus - Kříž, Kudrna, Machovský - Novák
5
Branky a nahrávky: 1. D. Krejčí (Vašák), 26. Vašák, 46. T. Krejčí (Vašák) - 5. Peš (Vovsík), 13. Kříž (Bakus), 38. Číhal (Machovský), 42. Hrbek, 58. Novák (Machovský, Kudrna). Rozhodčí: Kubát, Nedvěd. Vyloučení: 4:0, navíc Číhal (JIH) 5 + do konce utkání. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 55. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:4, 3:4, 3:5.

Nejlepší hráči: Celé mužstvo

Martin Pykal (HC Dukla Jihlava): Do zápasu jsme vstoupili výborně a kdyby bylo skóre po první třetině 7:1 v náš prospěch, nikdo by se moc nedivil. Bohužel trápení v koncovce, a to počítám opravdu jen ty vyložené šance, dnes bylo hodně velké a trvalo po celé utkání. Herně klukům nemám moc co vytknout, jediné co nefungovalo byla právě již zmiňovaná koncovka.