1:16
(1:1, 0:11, 0:4)

Mladší žáci podruhé v sezoně deklasovali Warrior Brno, tentokrát na jeho ledě

28.11.2015 / Tomáš Lysý

Zápas mladších žáků mezi Warriorem Brno a Jihlavou byl vyrovnaný jen v první třetině, kdy na gól Jonáše Jungwirtha odpověděl v závěru třetiny Jiří Láryš. Ve druhé třetině nastřílela Dukla svému sokovi neuvěřitelných jedenáct branek. Hattrick vstřelil Oldřich Novák, po dvou gólech přidali Martin Matějíček, Hynek Peš a Adam Kříž a jednou se také Václav Kudrna se Šimonem Báťou, který přidal gól i ve třetí třetině. Když v posledním dějství završil hattrick i Jonáš Jungwirth a Hynek Peš, rozstřílela Jihlava svého soupeře vysoko 16:1 a stále pronásleduje vedoucí Kometu Brno.
28.11.2015, Liga mladších žáků "C" - 16. kolo

HCM Warriors Brno

Brodecký (34. Mann) – Hejduk, Svoboda, Brokeš, Berka, Kolečkář, Adámek, Jagoš, Lysoněk, Němec, Ryšánek, Musil, Radkovský, Juránek, Láryš, Raušer
1

Sigmund (30. Tesař) – Číhal, Vovsík, Augusta, Hrbek, Port – Kříž, Báťa, Jungwirth, Peš, Kudrna, Novák, Matějíček, Bakus, Machovský
16
Branky a nahrávky: 19. Láryš – 13. Jungwirth (Báťa), 22. Novák (Vovsík, Peš), 26. Matějíček (Vovsík, Bakus), 28. Peš (Hrbek), 30. Kříž (Jungwirth), 31. Novák (Peš, Hrbek), 34. Báťa (Vovsík), 34. Novák (Peš, Kudrna), 35. Matějíček, 36. Kříž (Báťa), 36. Peš (Novák, Kudrna), 38. Kudrna (Peš), 49. Jungwirth (Kříž), 58. Báťa (Jungwirth), 58. Peš (Kudrna), 60. Jungwirth (Báťa). Rozhodčí: Vrba - Král, Strýček. Vyloučení: 10:4. Využití: 0:3. V oslabení: 1:1. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:16.

Nejlepší hráči: Celé mužstvo

Martin Pykal (HC Dukla Jihlava): Dnešní utkání se mi hodnotí celkem dobře. Výborný výkon celého mužstva, chuť, nasazení, pěkné kombinace, krásné góly, zasloužené vítězství.