12:3
(4:0, 5:2, 3:1)

Mladší žáci si snadno poradili se třetím Zlínem, nastříleli mu dvanáct gólů

03.02.2016

Mladší žáci se oklepali po porážce o první příčku tabulky s Brnem a v zápase proti třetímu Zlínu rozhodli o své výhře hned v první třetině. Prosadili se Max Machovský, Michael Bačkovský a dvakrát Jonáš Jungwirth, který nakonec zaznamenal vítězný gól. Ve druhém dějství sice hosté dali dva góly, ovšem Dukla zamířila přesně rovnou pětkrát zásluhou dvou tref Adama Kříže, po jednom zásahu přidali Šimon Báťa, Hynek Peš a Václav Kudrna, který otevřel skóre třetí třetiny. Přesně zamířil ještě Oldřich Novák s Andrejem Fabrym a Zlín na konci už pouze lehce upravil stav na konečných 12:3 ve prospěch Jihlavy.
03.02.2016 15:00, Liga mladších žáků "C" - 20. kolo

Tesař (31. Sigmund) - Augusta, Vovsík, Číhal, Port, Hrbek, Matějíček - Jungwirth, Báťa, Kříž - Kudrna, Peš, Fabry - Machovský, Bačkovský, Novák
12

Berani Zlín

Váňa (31. Fiala) - Burian, Valda, Nasco, Žižka - Tomek, Čechmánek, Sýkora, Gerych, Mojžíš, Ondráš
3
Branky a nahrávky: 11. Machovský (Novák), 12. Jungwirth, 12. Bačkovský (Novák, Port), 19. Jungwirth (Kříž, Augusta), 24. Báťa (Jungwirth), 31. Kudrna (Jungwirth), 37. Kříž (Báťa), 38. Peš (Fabry), 40. Kříž (Jungwirth), 42. Kudrna (Bačkovský), 54. Novák (Báťa), 54. Fabry (Jungwirth) - 28. Sýkora, 36. Mojžíš, 57. Gerych (Burian). Rozhodčí: Mareček - Suchý. Vyloučení: 2:1. Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 35. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 6:1, 6:2, 12:2, 12:3.