3:5
(1:4, 2:0, 0:1)

Mladší žáci vyhráli podesáté v řadě a vedou ligovou tabulku

24.01.2016

Hotovou kanonádu rozpoutali v první třetině šesťáci Dukly na ledě Přerova. Psal se konec osmnácté minuty a Jihlava vedla již 4:0, když postupně mířili přesně Michael Bačkovský, Šimon Báťa, Lukáš Číhal a Jonáš Jungwirth. Domáci stačili před odchodem do kabin pouze snížit, jenže ve druhé třetině vystrčili Zubři rohy a hosté rázem vedli pouze o gól. Rozuzlení celého zápasu přišlo v samotném závěru, kdy stvrdil Adam Kříž trefou do prázdné brány výhru Jihlavy 5:3. Protože Brno v posledním zápase remízovalo s Třebíčí 3:3, vede Dukla se 40 body extraligovou tabulku. Kometa je o bod zpátky a právě v pátek 29. ledna od 11:30 vypukne mezi Jihlavou a Brnem na Horáckém zimním stadionu souboj o čelo tabulky!
24.01.2016 11:30, Liga mladších žáků "C" - 24. kolo

HC ZUBR Přerov

Vojtek - Koblížek, Skřeček, Válek, Dohnal - Pichot, Buršík, Tomeček, Hlávka, Pečínka, Zdráhal, Hanák, Kuchta
3

Tesař (31. Sigmund) - Matějíček, Hrbek, Vovsík, Augusta, Číhal, Port - Novák, Bačkovský, Machovský - Peš, Fábry, Kudrna - Jungwirth, Báťa, Kříž
5
Branky a nahrávky: 19. Koblížek (Tomeček, Hlávka), 30. Hlávka (Tomeček, Koblížek), 40. Hlávka (Buršík, Tomeček) - 4. Bačkovský (Matějíček), 6. Báťa (Jungwirth), 11. Číhal (Báťa), 18. Jungwirth, 59. Kříž (Jungwirth). Rozhodčí: Klvač - Navrátil. Vyloučení: 3:3. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Průběh utkání: 0:4, 3:4, 3:5.