3:7
(0:0, 1:2, 2:5)

Mladší žáci skolili v derby Havlíčkův Brod sedmi góly

23.01.2016

Na vítězné sérii jedoucí mladší žáci Dukly poměřili síly s Havlíčkovým Brodem. Po bezgólové první části začaly padat góly až v prostřední dvacetiminutovce. Jihlava se po trefách Václava Kudrny a Jonáše Jungwirtha dostala do dvoubrankového vedení, za domácí vstřelil kontaktní gól Zdeněk Fišer. Ovšem ve třetí třetině rozpoutala Dukla jakožto vedoucí celek tabulky hotový uragán. V rozmezí deseti minut se prosadila hned pětkrát, o góly se postaral dvěma zásahy Adam Kříž a po jedné trefě přidali Hynek Peš, Oldřich Novák a Lukáš Číhal. Brodští poté pouze upravili skóre na konečných 3:7.
23.01.2016 11:15, Liga mladších žáků "C" - 25. kolo

BK Havlíčkův Brod

Škoda - Slabý, Vaněček, Doležal, Fišer, Kuchta - D. Krejčí, T. Krejčí, Prášek, Janko, Kozlík
3

Sigmund (32. Tesař) - Hrbek, Augusta, Číhal, Port, Vovsík, Matějíček - Kříž, Báťa, Jungwirth - Peš, Kudrna, Fábry - Novák, Bačkovský, Machovský
7
Branky a nahrávky: 32. Fišer (Slabý), 53. Kozlík (Janko), 54. T. Krejčí - 28. Kudrna, 30. Jungwirth (Hrbek), 41. Kříž (Jungwirth), 42. Peš (Číhal), 45. Kříž, 48. Novák (Machovský), 51. Číhal. Rozhodčí: Capouch - Parýzek. Vyloučení: 4:7. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 64. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:7, 3:7.