6:8
(1:2, 3:2, 2:4)

Šesťáci zdolali Zlín zásluhou vydařené prostřední části

19.02.2016

První dvě třetiny zápasu ligy mladších žáků mezi Zlínem a Jihlavou se vedení přelévalo ze strany na stranu. Dukla se dostala dvěma góly Maxe Machovského a Adama Kříže v šestnácté minutě do vedení. Domácí ještě do přestávky snížili a ve druhé třetině otočili třemi góly stav, ovšem hosté stihli zásluhou dalších slepených branek Andreje Fabryho a Martina Hrbka srovnat. Zlín naposled vedl na začátku třetího dějství. Poté Dukla otočila Jonášem Jungwirthem a Michaelem Bačkovským stav. Domácí se už zmohli jen na průběžné vyrovnání, poté vstřelil vítězný gól Václav Kudrna a na konečných 8:6 pro Jihlavu upravil Šimon Báťa.
19.02.2016, Liga mladších žáků "C" - 27. kolo

Berani Zlín

Poslt (41. Váňa) - Burian, Valda, Střítežský, Nasco, Bodlák, Vácha - Ramert, Čechmánek, Sýkora, Horský, Matúšů, Jiříček, Mojžíš, Peprna, Tomek
6

Tesař (29. Sigmund) - Vovsík, Číhal, Augusta, Hrbek, Port, Matějíček - Jungwirth, Peš, Kudrna, Bačkovský, Machovský, Novák, Báťa, Kříž, Fabry
8
Branky a nahrávky: 20. Ramert (Čechmánek), 21. Čechmánek (Ramert), 29. Matúšů (TS), 29. Horský (Matúšů), 42. Peprna (Horský, Matúšů), 47. Horský - 16. Machovský, 16. Kříž (Báťa), 33. Fabry (Jungwirth), 34. Hrbek, 44. Jungwirth (Báťa), 45. Bačkovský (Machovský), 48. Kudrna (Fabry, Peš), 55. Báťa. Rozhodčí: Buchtík - Henčl. Vyloučení: 2:5, navíc Ramert (ZLN) 10 min. OT. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:2, 4:2, 4:4, 5:4, 5:6, 6:6, 6:8.