0:12
(0:4, 0:2, 0:6)

Mladší žáci nedali Warrioru šanci a dál stíhají Kometu

13.02.2016

V osmadvacátém kole se mladším žákům Dukly (šesté třídě) nadmíru dařilo. O svém vítězství na ledě Warrioru rozhodli již v první třetině po trefách Šimona Báťi, Andreje Fabryho a dvou gólech Michaela Bačkovského. Druhá třetina byla v podání Jihlavy brankově chudší, o dvě branky se zasloužili Šimon Báťa a Václav Kudrna. Naopak ve třetí části spustili hosté brankostroj. Nejprve Michael Bačkovský dokončil hattrick, branku dali také beci Vojtěch Port a Lukáš Číhal, jeden zásah si připsal Oldřich Novák a svůj třetí a čtvrtý gól v utkání vstřelil Šimon Báťa. Po výhře 12:0 tak ztrácí Jihlava na vedoucí Kometu stále jediný bod.
13.02.2016 10:15, Liga mladších žáků "C" - 30. kolo

HCM Warriors Brno

Brodecký - Radkovský, Hejduk, Svoboda, Brokeš, Berka, Láryš, Raušer, Holec, Lysoněk, Němec, Ryšánek, Juránek
0

Horák - Port, Číhal, Hrbek, Matějíček - Báťa, Bačkovský, Kříž, Peš, Fabry, Kudrna, Novák, Kret
12
Branky a nahrávky: 6. Báťa (Bačkovský), 6. Fabry (Kret), 7. Bačkovský (Báťa), 9. Bačkovský (Kret), 28. Báťa (Novák), 33. Kudrna (Kret), 44. Bačkovský (Báťa), 45. Port (Kudrna), 46. Báťa, 46. Číhal, 56. Novák (Port), 58. Báťa (Port). Rozhodčí: Knot - Kacetl, Král. Vyloučení: 4:8. Bez využití. V oslabení: 0:1. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:12.