12:3
(5:1, 3:2, 4:0)

Mladší žáci rozprášili Přerov a dál stíhají vedoucí Kometu

02.03.2016

Prakticky již v první třetině zápasu mezi Jihlavou a Přerovem bylo o osudu zápasu rozhodnuto. Po gólech Václava Kudrny a Hynka Peše sice hosté snížili, ale Dukla navýšila své vedení díky trefám Šimona Báti, Oldřicha Nováka a Lukáše Číhala. Navíc ve druhé třetině přidal v krátkém sledu Hynek Peš a Michael Bačkovský další dvě branky. Zubři sice odpověděli také dvěma přesnými zářezy, ale poté už se radovali jen červenožlutí. Oldřich Novák završil účet druhé třetiny a v poslední části vstřelili svůj druhý gól také Šimon Báťa, Michael Bačkovský a Lukáš Číhal. Na konečných 12:3 upravil stav po čtyřech asistencích prvním zářezem Andrej Fabry.
02.03.2016, Liga mladších žáků "C" - 31. kolo

Tesař (30. Sigmund) - Vovsík, Augusta, Číhal, Port, Matějíček, Hrbek - Peš, Báťa, Machovský, Novák, Kudrna, Fabry, Jungwirth, Bačkovský, Kříž
12

HC ZUBR Přerov

Němec – Válek, Tomiga, Koblížek, Tatýrek, Hlávka, Buršík, Skřeček, Dohnal, Plchot, Zdráhal, Šíma, Kuchta
3
Branky a nahrávky: 5. Kudrna (Fabry), Peš (Báťa, Machovský), 16. Báťa (Vovsík), 16. Novák (Fabry), 19. Číhal (Fabry), 25. Peš (Kudrna), 27. Bačkovský (Jungwirth, Číhal), 35. Novák (Fabry), 41. Báťa (Peš, Machovský), 44. Bačkovský (Kříž, Jungwirth), 53. Číhal (Kudrna), Fabry (Kudrna, Číhal) - 14. Hlávka (Kuchta), 27. Kuchta (Šíma), 29. Kuchta. Rozhodčí: Čurilla - Křížek. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:2. Diváci: 38. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 7:1, 7:3, 12:3.