11:4
(4:2, 5:2, 2:0)

Jihlavští šesťáci rozstříleli Zlín a čeká je boj o první místo

13.03.2016

Dukla se v lize mladších žáků naposled utkala se Zlínem a počtvrté z pěti zápasů vyhrála. Na góly Adama Kríže a Václava Kudrny sice hosté během minuty odpověděli vyrovnáním, ovšem domácí ještě v téže části poslal znovu do dvougólového trháku Oldřich Novák a Jonáš Jungwirth. Zlín sice na začátku druhé části snížil, ovšem gól Michaela Bačkovského a dvě trefy Šimona Báti a Hynka Peše, mezi které se vešel gól hostí, daly ráz celému utkání. Ve třetí třetině upravil Max Machovský a Andrej Fabry na konečných 11:4. Dukle zbývají do konce sezony dva zápasy. Nejprve v sobotu 19. března v Třebíči a poté o den později utkání o konečné první místo v tabulce na ledě první Komety.
13.03.2016, Liga mladších žáků "C" - 34. kolo

Sigmund (32. Tesař) - Vovsík, Matějíček, Číhal, Port - Peš, Báťa, Kříž - Machovský, Kudrna, Fabry - Jungwirth, Bačkovský, Novák
11

Berani Zlín

Fiala (32. Poslt) - Burian, Ondráš, Sýkora, Peprna - Valda, Vácha, Ramert, Mojžíš, Horský, Jiříček
4
Branky a nahrávky: 3. Kříž (Báťa), 6. Kudrna (Machovský, Matějíček), 16. Novák (Port), 19. Jungwirth (Novák), 27. Bačkovský (Jungwirth), 27. Báťa, 32. Peš (Matějíček), 38. Peš (Vovsík), 40. Báťa (Novák), 53. Machovský (Kudrna, Vovsík), 60. Fabry (Kudrna) - 7. Ramert (Mojžíš), 7. Horský (Jiříček, Vácha), 24. Ramert (Burian), 34. Ramert. Rozhodčí: Čurilla - Kouba. Vyloučení: 1:3. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 89. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 4:2, 4:3, 7:3, 7:4, 11:4.