3:11
(2:2, 1:5, 0:4)

Mladší žáci po zlepšném výkonu ve druhé polovině zápasu porazili Třebíč

19.03.2016

Pouze do poloviny zápasu stačila držet Třebíč krok s vedoucím celkem tabulky Jihlavou. Horácká Slavia v deváté minutě po dvou slepených gólech rychle vedla, ovšem Dukla ještě do přestávky srovnala krok. Třebíč se sice dostala ještě jednou do vedení, a to ve 27. minutě, ovšem hned poté začala úřadovat Dukla. Hosté totiž pěti góly ve druhé části otočili stav a po dalších čtyřech trefách ve třetí třetině vyhráli 11:3. O přísun gólů se zasloužili hattrickem Jonáš Jungwirth, dvakrát se prosadil Andrej Fabry a Adam Kříž, po jednom gólu přidali Hynek Peš, Šimon Báťa, Václav Kudrha a Michael Bačkovský.
19.03.2016, Liga mladších žáků "C" - 35. kolo

SK Horácká Slavia Třebíč

Vejmelka (29. Trvaj) - Šabatka, Bobrovský, Hrbáček, Němec - Mašíček, Krotký, Kuba, Svoboda, Staněk, Horký, Jaša, Oliva
3

Tesař (29. Sigmund) - Vovsík, Matějíček, Číhal, Port, Augusta - Peš, Báťa, Kříž - Jungwirth, Kudrna, Fabry - Bačkovský, Machovský
11
Branky a nahrávky: 9. Oliva (Němec, Jaša), 9. Kuba, 26. Svoboda - 10. Fabry (Peš, Vovsík), 18. Jungwirth (Kudrna), 28. Peš (Port), 29. Báťa (Kříž), 30. Fabry (Kudrna, Peš), 31. Jungwirth (Číhal), 36. Kříž (Báťa), 45. Jungwirth (Číhal), 45. Kudrna (Peš), 50. Kříž (Matějíček), 53. Bačkovský (Port). Rozhodčí: Brabec - Mejzlík. Vyloučení: 5:7. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 40. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2, 3:11.